seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Tahtaköprü de İftar Programı Düzenlendi !

Tahtaköprü mahallesinde düzenlenen iftar yemeğinde yaklaşık 2000 kişi bir araya gelerek, dualar eşliğinde iftarlarını açtı.
GENEL - Nisan 18, 2022 1:06 pm A A

Çocuklar şişme oyun alanında eğlendi ve dağıtılan pamuk şekeri ile büyük coşku yaşadılar. Ayrıca program kapsamında ilahi grubu eşliğinde iftar yemeği verildi. Mehteran ve Semazen gösterileri de geceye ayrıca renk kattı.

İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Yiğit yaptığı konuşmada; 2 yıllık pandemi süreci nedeniyle iftar programlarımıza ara vermek zorunda kaldık. Dünyada olduğu gibi, ülkemizde de bir pandemi süreci yaşadık. Allah’ın izniyle bu surecide atlattık. Bu vesile ile 3.sünü düzenlenen bu iftar programına katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. İnşallah rabbim devamını getirir. Bugün ramazanı şerifin de 15.günü, 15 günümüz daha var. Rabbim , kadir gecesine de, ramazan bayramına da ermeyi hepimize nasip eylesin, tutmuş oldugumuz oruçları, yapmış oldugumuz ibadetleri kabul eylesin. Yine bu akşam burada olmamıza vesile olan, gecenin düzenlenmesinde emek sarfeden arkadaşlarımıza, gerek maddi, gerek manevi olarak programın hazırlanmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.Rabbim işlerini bereketli eylesin.Rabbim birliğimizi, dirliğimizi kimsenin bozmasına fırsat vermesin. Herkese hayırlı akşamlar diliyorum” dedi.


Bu haber 440 kez okundu.
GENEL - 1:06 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.