seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Tarihi binanın yıkımı haftaya ertelendi

1987 yılından bu yana İnegöl’e hizmet veren İnegöl Kaymakamlığı binası, tahliye edilmeye devam ediyor. Binanın yıkımı ise önümüzdeki haftaya ertelendi.
GENEL - Ekim 14, 2021 4:42 pm A A

Depreme dayanıksız olduğu için yıkım kararı alınan Hükümet konağındaki birimler farklı noktalara taşınmaya devam ediyor. Bina tahliyesinin bu hafta tamamlanması beklenirken, tarihi binanın yıkımı ise önümüzdeki haftaya alındı.

YENİ BİNA İÇİN ARAYIŞ SÜRÜYOR
Hükümet konağının yıkımı sonrası Kaymakam Eren Arslan ve İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ile yer arayışı ve projelendirme konusunda istişarelerinin sürdüğü öğrenildi.

İNEGÖL’E YENİ MEYDAN KAZANDIRILACAK
Bina yıkımı ile boşa çıkan bölüm ve kaymakamlık lojmanı alanı da dahil edilerek İnegöl Belediyesi’nin meydan projesi kapsamında şehrin merkezinde nefes alanı oluşturulması açısından projelendirme yapılacağı öğrenildi.

resim yükle

Bu haber 400 kez okundu.
GENEL - 4:42 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nin istihdama katkısı sürüyor !
  İş arayan ve işvereni buluşturmaya devam eden İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, Hamzabey Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan Ocasso Mobilya firmasında görev yapacak 25 personel alımıyla ilgili duyuru yaptı.
 • 02
  İnegöllü kamyoncu hayatını kaybetti !
  Eskişehir’e bağlı Mihallıçık’ta meydana gelen olayda direksiyon hakimiyetini kaybeden kamyon şöförü feci şekilde can verdi.
 • 03
  Benzin ve motorine büyük zam !
  Benzin ve motorine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 41 kuruş zam geliyor. Benzindeki artışın bir kısmı ÖTV’den karşılanacağı belirtildi.
 • 04
  Otomotiv devi üretime ara veriyor !
  Otomotiv sektöründe global bazda yaşanan çip krizinden Opel’den sonra Renault da etkilendi. Otomotiv devi elektronik bileşenlerin tedarik sorunu sebebiyle Bursa’daki fabrikasında değişikliğe gitti.
 • 05
  KESERLE ÖLDÜRÜLDÜ
  Ağrı’nın Patnos ilçesinde Kerim Sankur (18), evlerinin kilerinde keser ve bıçakla öldürülmüş halde bulundu.