seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

TAŞINAN MÜDÜRLÜKLERİN YERLERİ BELLİ OLDU

Kaymakamlık binasının yıkım kararı alınmasının ardından, mevcut bina içinde bulunan müdürlüklerin nereye gideceği belli oldu.
GENEL - Ekim 12, 2021 7:48 pm A A

Yıllardır İnegöl’ün gündemini meşgul eden, dayanıksız olmasından dolayı hep kafalarda soru işareti oluşturan hükümet konağı ile alakalı yıkımına karar verildi.

Yıkım kararı alınmasının ardından kaymakamlık binası içinde bulunan müdürlükler ise taşınma işlemlerine başladı.

Müdürlüklerde hummalı çalışma devam ederken, hangi müdürlüğün nereye gideceği ise belirlendi.

Kaymakamlık birimleri ve Sosyal Yardımlaşma vakfı 5. Mevsim Kültür Sanat Merkezine, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ise 5. Mevsim Kültür Sanat Merkezi’nin yanında bulunan kreşe, Tapu Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü ve Mal Müdürlüğü ise Vergi Dairesi’ne taşınacak.
Yeni yapılacak kaymakamlık binasının yeri hala gizemini korumakta. Yeni yerin nereye yapılacağı ile alakalı çalışmalar devam ederken, mevcut kaymakamlık binasındaki kurumların taşınma işlemi bitmesinin ardından binanın yıkımı gerçekleştirilecek.

resim yükle

Bu haber 730 kez okundu.
GENEL - 7:48 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Tezgahlarda balık bereketi yaşanıyor !
  Denizlerde yaşanan balık bereketi tezgahlara yansıdı. Tezgahlarda çinekop bolluğu yaşanırken ona sardalya ve istavrit eşlik ediyor.
 • 02
  İnegöl Belediyesi’nin istihdama katkısı sürüyor !
  İş arayan ve işvereni buluşturmaya devam eden İnegöl Belediyesi İstihdam Merkezi, Hamzabey Organize Sanayi Bölgesinde üretim yapan Ocasso Mobilya firmasında görev yapacak 25 personel alımıyla ilgili duyuru yaptı.
 • 03
  İnegöllü kamyoncu hayatını kaybetti !
  Eskişehir’e bağlı Mihallıçık’ta meydana gelen olayda direksiyon hakimiyetini kaybeden kamyon şöförü feci şekilde can verdi.
 • 04
  Benzin ve motorine büyük zam !
  Benzin ve motorine bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 41 kuruş zam geliyor. Benzindeki artışın bir kısmı ÖTV’den karşılanacağı belirtildi.
 • 05
  Otomotiv devi üretime ara veriyor !
  Otomotiv sektöründe global bazda yaşanan çip krizinden Opel’den sonra Renault da etkilendi. Otomotiv devi elektronik bileşenlerin tedarik sorunu sebebiyle Bursa’daki fabrikasında değişikliğe gitti.