15° Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

Tek tek satışlar artışa geçti !

Son dönemlerde artan fiyatlar, sosyal medyada çok konuşulan görüntülerle gündeme geldi.
EKONOMİ - Şubat 22, 2021 3:59 pm A A

Son günlerde gıda ve temel ihtiyaç ürünlerinde yaşanan fahiş fiyat artışları sonrası hayret ettiren görüntü sosyal medyada çokça paylaşıldı.

Sıvı yağ fiyatları son dönemlerde ciddi oranda arttı. Geçen sene 30 lira seviyesinde olan 5 litre yağ fiyatları, şu sıralar 60 ile 70 lira arasında.

Bebek bezleri de ciddi oranda arttı.

Fiyatların artması sonrsı birçok kişi, tek seferde toplu olarak alamadığı için bakkal da yeni yola gitti. Bardak ile sıvı yağ ve tane ile bebek bezi satışları başladı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 3950 kez okundu.
EKONOMİ - 3:59 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl’de Kontrollü Normalleşme Denetimleri Başladı
  Bursa’da kontrollü normalleşme süreciyle birlikte kısıtlamaların bir kısmının kaldırılmasıyla birlikte, İnegöl Kaymakamı Eren Arslan ve Belediye Başkanı Alper Taban sahaya indi. Arslan ve Taban, beraberindeki heyetle birlikte ilçe merkezinde kontrollü normalleşme denetimleri gerçekleştirdi.
 • 02
  İnegöl’de feci kaza !
  Kırmızı ışık ihlali yapan araç TIR ile çarpıştı, üst geçitteki vatandaşlar meraklı gözlerle izlediler
 • 03
  KAYMAKAM EREN ARSLAN İNEGÖL KÖFTESİ PİŞİRDİ !
  Kontrollü normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte bugün denetimlere çıkan İnegöl Kaymakamı Eren Arslan, girmiş olduğu bir iş yerinde İnegöl Köftesi pişirdi.
 • 04
  ÖĞRENCİYE SIFIR ARAÇ ŞOKU
  İnegöl’de yaşayan Onur Aydemir (20), babasının hediye olarak aldığı 460 bin TL değerindeki sıfır model otomobile yaptırdığı ekspertiz incelemesinde, bagaj kapağının değişmiş ve boyalı olduğunu öğrendi.
 • 05
  Süpriz istifa !
  İYİ Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, TBMM’de düzenlediği basın toplantısı sonucunda partisinden istifasını açıklıyor.