10° Açık
  • EURO 6.51
  • DOLAR 5.89

TEKRAR ÇIKIŞA GEÇMEK İSTİYORUZ

İnegölspor Teknik Direktörü Murat Yoldaş, Pazar günü saat 15.00’da İnegöl’de  oynanacak Bucaspor maçına ilişkin açıklamalarda bulundu. Bordo beyazlı ekibimiz Bucaspor maçı hazırlıklarını kulüp tesislerinde yaptığı idmanla sürdürdü.   İdman öncesi açıklama yapan Teknik Direktör Murat Yoldaş, şunları söyledi: “Ben her zaman için söylüyorum. Lig zorlu bir maraton. Yine önümüzde zorlu bir Buca maçı var. Onun […]
Manşet Haber - Ekim 12, 2017 10:59 am A A

İnegölspor Teknik Direktörü Murat Yoldaş, Pazar günü saat 15.00’da İnegöl’de  oynanacak Bucaspor maçına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bordo beyazlı ekibimiz Bucaspor maçı hazırlıklarını kulüp tesislerinde yaptığı idmanla sürdürdü.

 

İdman öncesi açıklama yapan Teknik Direktör Murat Yoldaş, şunları söyledi:

“Ben her zaman için söylüyorum. Lig zorlu bir maraton. Yine önümüzde zorlu bir Buca maçı var. Onun bilinciyle maça hazırlanıyoruz. Çalışmalarımız iyi gidiyor. Hafta sonunu iple çekiyoruz diyebilirim. Çocuklar çok istekli, arzulu ve tempolu. Güzel antrenmanlar oldu. Yukarıya doğru çıkabilmemiz için mutlaka içerideki maçları kazanmamız gerekiyor. İçeride oynadığımız son maçı talihsizliklerden dolayı kazanamadık ama Buca maçıyla tekrardan bir çıkışa geçmek istiyoruz. Bu maçı çok önemsiyoruz. İyi hazırlanıyoruz. Galibiyetten başka hiç bir şey düşünmüyoruz. Bu hafta baya bir eksik çalıştık. Kenan Sarıyer maçında 10. dakikada  sakatlanıp oyundan çıkmıştı. Onun durumu belirsiz. Raif ve Uğur’un sakatlığı bulunuyor. Okan hasta. Hafta sonuna ne olur bilemiyorum. Anıl’ın da sakatlığı var. Oyuncularımızı hafta sonuna yetiştirmeye çalışıyoruz ama Kenan ve Raif’in sakatlıkları biraz önemli. Kemal zaten ameliyat olmuştu. Bizim mazeret üretecek durumumuz yok. Kime görev verirsek en iyi şekilde İnegölspor kulübünün menfaatleri doğrultusunda mücadelesini yapacaktır. Hepsine güveniyoruz. Sahaya sonuçta 11 kişi çıkacağız. Elimizden gelen her şeyi yapan mücadelemizi en üst seviyede gösteririz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Ayrıca Buca maçı geliri Mehmetçik Vakfına bağışlanacak. Böyle güzel bir şeye ön ayak oldukları için ben yönetimimizi tebrik ediyorum. Taraftarlarımızı tabiî ki maça davet ediyoruz, maça bekliyoruz. Pazar günü oynanacak bir maçta hem bizi desteklemeleri adına hem de bu çağrıya destek vermeleri bekliyoruz. Taraftarlarımız hem bizi hem de yapılan bu çalışmayı mutlaka desteklemeleri lazım. Taraftarlarımız bizim için büyük bir itici güç. Onları tribünde görmek bizim için çok güzel bir olay. Artı bu vesilede işin içine girince daha güzel oluyor. İnşallah taraftarlarımız Pazar günü tribündeki yerini alacaktır. Bu konuda muhakkak duyarlı olacaklardır diye düşünüyorum.”

 

Bu haber 590 kez okundu.
Manşet Haber - 10:59 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ