seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
resim yükle

Temel Karamollaoğlu İnegöl’e geldi !

Saadet Partisi Genel Başka Temel Karamollaoğlu İnegöl’e gelerek teşkilat mensuplarıyla birlikte Halil İbrahim Çamlıdere’yi ziyaret etti.
GENEL - Aralık 18, 2021 10:00 pm A A

Saadet Partisi Bursa İl Kongresi 19 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek. Kongreye Genel Başkan Temel Karamollaoğlu da katılacak.

Karamollaoğlu’l Bursa’ya geçerken İnegöl’de mola verdi ve Merhum Milli Görüş Lideri Necmettin Erbakan’ın ‘Rumeli Beylerbeyi’ manevi unvanıyla bahsettiği Halil İbrahim Çamlıdere’yi ziyaret etti.

Ziyaret esnasında çekilen fotoğrafı Saadet Partisi İnegöl İlçe Başkanı Hasan Eroğlu sosyal medya hesabından ‘vefa’ vurgusuyla paylaştı.

MİLLİ GÖRÜŞ’ÜN PARTİLEŞME SÜRECİNDE TANIŞMIŞLARDI

Parti kaynaklarından edinilen bilgilere göre, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve Halil İbrahim Çamlıdere, Milli Görüş hareketinin partileşme sürecinde İnegöl İshakpaşa Camii’nde bir namaz esnasında tanışmışlardı. Daha sonra Milli Nizam Partisi’nin İnegöl’de yapılan toplantısında da aktif rol oynamıştı. Çamlıdere ve kardeşleri, kurulan Milli Nizam Partisi’nin ülke genelindeki ilk üyeleri olarak kayıtlara geçmişti.

RUMELİ BEYLERBEYİ
Necmettin Erbakan, yaşanılan bu süreçler sonrasında Halil İbrahim Çamlıdere’den ‘Rumeli Beylerbeyi’ gibi manevi bir unvanla bahsetti. Çamlıdere; Milli Nizam Partisi, Milli Selamet Partisi, Refah Partisi, Fazilet Partisi ve son olarak da Saadet Partisi’nde aktif olarak destek verdi ve siyasetin içerisinde yer aldı.

resim yükle

Bu haber 460 kez okundu.
GENEL - 10:00 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ