seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Temel Karamollaoğlu İnegöl’e geliyor !

Saadet Partisi’nin Bursa Kongresi için gelecek olan Temel Karamollaoğlu’nun İnegöl’de mola vereceği öğrenildi.
GENEL - Aralık 15, 2021 5:09 pm A A

Saadet Partisi Bursa İl Kongresi 19 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek. Kongreye Genel Başkan Temel Karamollaoğlu da katılacak.

Karamollaoğlu’nun Bursa’ya geçerken İnegöl’de mola vereceği ve Merhum Milli Görüş Lideri Necmettin Erbakan’ın ‘Rumeli Beylerbeyi’ manevi unvanıyla bahsettiği Halil İbrahim Çamlıdere’yi ziyaret edeceği öğrenildi.

Ziyaret sonrasında Karamollaoğlu’nun, İnegöl teşkilatıyla birlikte Bursa’ya geçeği ifade edildi.

MİLLİ GÖRÜŞ’ÜN PARTİLEŞME SÜRECİNDE TANIŞMIŞLARDI!
Parti kaynaklarından edinilen bilgilere göre, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve Halil İbrahim Çamlıdere, Milli Görüş hareketinin partileşme sürecinde İnegöl İshakpaşa Camii’nde bir namaz esnasında tanışmışlardı. Daha sonra Milli Nizam Partisi’nin İnegöl’de yapılan toplantısında da aktif rol oynamıştı. Çamlıdere ve kardeşleri, kurulan Milli Nizam Partisi’nin ülke genelindeki ilk üyeleri olarak kayıtlara geçmişti.

RUMELİ BEYLERBEYİ
Necmettin Erbakan, yaşanılan bu süreçler sonrasında Halil İbrahim Çamlıdere’den ‘Rumeli Beylerbeyi’ gibi manevi bir unvanla bahsetti. Çamlıdere; Milli Nizam Partisi, Milli Selamet Partisi, Refah Partisi, Fazilet Partisi ve son olarak da Saadet Partisi’nde aktif olarak destek verdi ve siyasetin içerisinde yer aldı.

resim yükle

Bu haber 360 kez okundu.
GENEL - 5:09 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Halk en az politikacılara ve medyaya güveniyor
  Halkın 6,7 puan ile en çok orduya güvendiği görüldü.
 • 02
  Türk Lirası hiç bu kadar değersiz olmamıştı !
  TÜFE bazlı reel efektif döviz kuru 47,82’ye inerek 1994’e kadar giden veri setinde en düşük seviyeye geriledi
 • 03
  Baba ile iki oğlu ölüm uykusuna yattı !
  Adana’da meydana gelen olay yürekleri dağladı. Dün gece saatlerinde meydana gelen olayda baba ile iki oğlu sobalı odada beraber uykuya daldı.
 • 04
  Bursa itfaiyesi 19 bin olaya müdahale etti
  Bursa Büyükşehir Belediyesi itfaiyesi, 2021 yılında il genelinde 9166’sı yangın, 9669’u arama kurtarma ve 329’u diğer itfaiye olayları olmak üzere toplam 19 bin 164 olaya müdahale etti. Toplam 4518 olayla arazi otluk ve çöplük yangınları ilk sırada yer alırken, bunu 1587 olayla konut yangınları takip etti. İtfaiyenin verilerine göre, Bursa’da 2946 olayla en fazla itfaiye olayının yaşandığı gün ise pazartesi oldu.
 • 05
  İnegöl Belediyesi “Mobil Vatandaş” Uygulamasıyla Artık Cebinizde
  İnegöl Belediyesi kurumun tüm online hizmetleri, duyurular ile zamana ve mekâna bağlı kalmaksızın birçok önemli belediyecilik faaliyetlerini içerisinde barındıran “Mobil Vatandaş” uygulamasını hizmete aldı. IOS ve Android cihazlarda kullanılan uygulamanın tanıtımını Belediye Başkanı Alper Taban yaptı.