28° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

“Temelli’yi Ankara’da Görmek İstiyoruz”

İnegöl Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan, “Bizi Ankara’da bir mobilyacının temsil etmesinden büyük onur ve gurur duyarız.” dedi. AK Parti Bursa Milletvekili aday adayı Bülent Temelli, seçim çalışmaları kapsamında İnegöl Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan’ı ve oda yöneticilerini ziyaret ederek istişarelerde bulundu. ÇOK GÜZEL İŞLER YAPTIK Ziyaret esnasında bir konuşma yapan […]
Siyaset - Mart 11, 2015 7:49 am A A

İnegöl Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan, “Bizi Ankara’da bir mobilyacının temsil etmesinden büyük onur ve gurur duyarız.” dedi.

AK Parti Bursa Milletvekili aday adayı Bülent Temelli, seçim çalışmaları kapsamında İnegöl Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan’ı ve oda yöneticilerini ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

ÇOK GÜZEL İŞLER YAPTIK

Ziyaret esnasında bir konuşma yapan AK Parti Bursa Milletvekili aday adayı Bülent Temelli, “İnegöl Marangozlar ve Mobilyacılar Odası bizim gönlümüzde, bizim hayatımızda çok önemli bir yeri olan kurumumuzdur. Özellikle her ne kadar baba mesleğimiz olmasa da, benim baba mesleğim olarak, evimize aş götürdüğümüz ve gerçekten bugüne kadar da çok özenle yaptığımızın mesleğimizin üst kuruluşu. Ve biz tabi ki kayıtsız kalmadığımız ve odamızın yapmış olduğu bu çalışmaları bir meslek erbabı olarak da bugüne kadar hep destek vermem ve içinde olmaya çalıştığımız bir kuruluşumuz. Bu sivil toplum kuruluşlarındaki son 6 yıldır özellikle siyasi alanda AK Parti İlçe Başkanlığı yaptığımız dönemden önceki dönemlerde, tamamen bu çalışmalarımızı, gayretlerimizi bu alanda yoğunlaştırdığımız bir kuruluşumuz. Çünkü İnegöl’de mobilya her şey demek. İnegöl için mobilya çok önemli. Bugün, İnegöl ekonomisinin en hareketli unsuru. Çok şükür bizler de daha önce şu anki Başkanımız Özcan beyle, daha öncesinde Hamdi beyle başlayan uzun bir süreçte birlikte çalışmalarımız oldu. Rahmetli Hikmet Başkanımızla beraber MODEF’İN kuruluşundan, Alinur bey zamanındaki büyütülmesine kadarki süreçte, biz de elimizden geldiğince katkı koymaya çalıştık. Artık kabına sığmayan İnegöl Mobilyacılarının, mobilya sanayisine sığmayacak ölçeği daha fazla olması için, özellikle Organize Sanayi bir farklı organize olmak üzere kurmak için yola çıktığımızda, Mobilya ve Ağaç İşleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi olarak temsilcisi olarak ve müteşebbis heyeti içerisinde bulunmak gibi bir onurlu görevi arkadaşlarımızla birlikte yaptık. Bunların özetinde çok güzel işler yaptık. Allah’a şükür bu makamlara gelen arkadaşlar İnegöl’e değer kattılar. Son 5 yıllık AK Parti İlçe Başkanlığı döneminde de artık yalnız mobilya kısmından çıktık, İnegöl’ümüzün eğitimden sağlığa, ekonomiden ulaşıma kadar tüm konularda ilgilenir duruma geldik. Bunun sonucunda da bilgi, birikim tecrübe ile daha farklı makamlarda, daha farklı alanlarda İnegöl’e hizmet etme imkânı bugün için doğdu. 7 Haziran genel seçimlerinde şuanda milletvekilleri aday adaylığı süreci başlamış ve ben de buraya aday adayı olarak partimden müracaat ettim. Belli aşamalardan geçtik. Temayül yoklamamızı Pazar günü gerçekleştirdik. Temayülün ardından da parti yetkililerimizin, genel merkezimizin mevcut adaylar içerisinden bu konuda artık en doğru kararı verebilmek için yapacağı mülakat, anket, STK görüşlerini alma gibi çalışmalar devam edecek. Biz de bu arada boş durmayalım dedik” dedi.

İNŞALLAH MİLLETVEKİLİ SEÇİLİR

Ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek konuşmasına başlayan İnegöl Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan ise, “İnegöl’ümüzün birçok sivil toplum kuruluşunda emeği geçmiş, İnegöl’ümüzün siyasi hayatında son yıllara damgasını vurmuş, AK Parti’den Milletvekili aday adayı Bülent Temelli’nin ziyaretinden dolayı son derece memnun olduk. Kendisine bundan sonraki siyasi hayatında başarılar diliyorum. Bizi Ankara’da bir mobilyacının temsil etmesinden de büyük onur ve gurur duyarız. İnegöl mobilyacıları olarak da kendisinin arkasında olduğumuzu belirtiyoruz. Çünkü bizim sorunlarımızı içimizde birebir yaşayan, sıkıntılarımızı en iyi şekilde çözebilecek, en iyi şekilde derdimizi anlatacak bir arkadaş olduğunu düşünüyorum. İnegöl mobilyasına birçok kademede yardımcı olan bir arkadaşımız. Amatör ruhla cansiperane çalıştığına ben bizzat şahidim. Sabah namazında kalkıp, fuar binasının temelinden, tavanına kadar, ne durumda olduğunu görmek için gezerdi. Bu arkadaşımız çok özverili bir arkadaşımız. Biz kendisinden son derece memnunuz. İnşallah aday olur ve sonrasında milletvekili seçilir” şeklinde konuştu.

 


Bu haber 990 kez okundu.
Siyaset - 7:49 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

şanlıurfa araç kiralama