seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Tepki çeken görüntü !

Son dönemde giderek yaygınlaşan Arapça tabela ve ilanları dikkat çekerken yeni bir görüntü sosyal medyada tepki çekti.
EKONOMİ - Nisan 20, 2022 7:09 pm A A

Türkiye’nin çeşitli yerlerindeki Arapça tabela ve ilanlar tepki çekerken son olarak İstanbul Başakşehir’de bir kafe Türk müşterilerine Arapça fiş kesmişti.
Gündem olan olayların ardından yeni bir görüntü tartışma yarattı. Sosyal medyada bir kullanıcı, benzin istasyonundaki marketten aldığı sütün kutusunun bir yüzünde Arapça yazdığını paylaştı.
Süt ambalajının bir yüzünde Türkçe, diğer yüzünde ise hem Arapça hem de İngilizce olarak “Süt” yazdığı görüldü.
“Eker” marka sütü Ankara Ostim’de bulunan bir benzinlikten aldığını belirten kullanıcı, “Petrolden süt alayım dedim karşıma bu çıktı. Kızlarıma mecburen süt alacak olmasam almazdım bu ne” diyerek tepki gösterdi.
Bazı sosyal medya kullanıcıları ise bir yüzünde Türkçe yazıldığını belirterek, yapılan paylaşımı eleştirdi.
Süt kutusundaki “Besin değerleri” kısmında da Türkçe ile birlikte hem İngilizce hem de Arapça yazıldığı görüldü.
EKER’DEN AÇIKLAMA

Eker, süt kutusunda Arapça ifadelerin yer alması üzerine açıklama yaptı. Firmadan yapılan açıklamada “Söz konusu ürün Avrupa ve Ortadoğu bölgelerinde de satıldığından üzerinde farklı dillerde ürün bilgileri yer almaktadır” denildi.


Bu haber 400 kez okundu.
EKONOMİ - 7:09 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.