22° Açık
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.73

THY’den büyük bir adım daha

Türk Hava Yolları’nın Amerika Birleşik Devletleri’nde sefer sağladığı 6. nokta olan Boston’a direkt uçuşlar başladı. Türk Hava Yolları’nın, Amerika kıtasında Buenos Aires, Sao Paulo, Toronto, Chicago, Houston, Los Angeles, New York ve Washington’un ardından uçuş sağlayacağı 9. nokta olan Boston’a ilk seferi, bugün itibariyle başladı. İstanbul-Boston arasındaki seferler 5 gün karşılıklı olmak üzere; Pazartesi, Çarşamba, […]
3. Sayfa - Eylül 22, 2014 2:54 pm A A

Türk Hava Yolları’nın Amerika Birleşik Devletleri’nde sefer sağladığı 6. nokta olan Boston’a direkt uçuşlar başladı.

Türk Hava Yolları’nın, Amerika kıtasında Buenos Aires, Sao Paulo, Toronto, Chicago, Houston, Los Angeles, New York ve Washington’un ardından uçuş sağlayacağı 9. nokta olan Boston’a ilk seferi, bugün itibariyle başladı. İstanbul-Boston arasındaki seferler 5 gün karşılıklı olmak üzere; Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri icra edilecek. 9 Haziran 2014 itibariyle ise uçuşlar, her gün olmak üzere tertip edilecek.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Massachusetts Eyaleti’nin başkenti ve en büyük şehri Boston’a, İstanbul’dan tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 399 Euro, Boston’dan İstanbul’a ise yine tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 799 Dolar’dan başlayan fiyatlarla yolcular seyahat edebilecek.

UÇUŞ BİLGİLERİ İSE ŞÖYLE:

Uçuş No. Günler Kalkış Varış

TK81 Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi, Pazar IST 13:25 BOS 17:00

TK82 Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi, Pazar BOS 23:45 IST 16:25 +1

Kaynak : İHA

Bu haber 610 kez okundu.
3. Sayfa - 2:54 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ