Hafif kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

TOKİ Ucuz Konut yapacak !

TOKİ’den bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada 31 şehirde açık arttırma usulü ile konut satışı olacağına yer verildi.
EKONOMİ - Aralık 1, 2020 2:58 pm A A

Toplu Konut İdaresi tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada 31 farklı şehirde toplamda 133 konut için açık arttırma usulü satış olacağına yer verildi. Yayımlanan broşüre baktığımızda açık arttırmaya katılan ve konutu almaya hak kazananların yüzde 25 peşinat vereceği ve kalan ücretin de 120 ay taksitle TOKİ’ye ödeneceğine yer verildi.

TOKİ’nin yayımlanan broşürüne baktığımızda 133 konutun aşağıdaki şehirlerde olduğuna, bu şehirlerdeki konutlar için açık arttırma usulü satış olacağına yer verildi.  İşte o şehirler:

Adana, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Batman, Bilecik, Gingöl, Bolu, Bursa, Çankırı, Çorum, Düzce, Hatay, Isparta, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kütahya, Manisa, Nevşehir, Niğde, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon ve Uşak.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 3130 kez okundu.
EKONOMİ - 2:58 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yasak uzatıldı !
  Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen hamsi avına İstanbul Boğazı’nda ve Karadeniz’in büyük bir bölümünde kısıtlama süresi 28 Ocak’a kadar uzatıldı.
 • 02
  İnegöl’de kar coşkusu yaşanıyor !
  İnegöl’de günlerdir beklenen kar yağışı iyice etkisini gösterince, vatandaşlar yasağı unutarak karın keyfini çıkarmak için kendilerini dışarı attı.
 • 03
  Bir zamda bankalardan !
  Bankalar, işlem ücretlerinde bazı düzenlemeler yapmaya hazırlanıyor. 2020 yılının TÜFE ‘sinin açıklanmasının ardından EFT ve havale ücretlerine gelen zam oranı belli oldu.
 • 04
  ARTIK E-DEVLET’TEN YAPILACAK..
  Öğrencileri ilgilendiren flaş açıklama Cumhurbaşkanlığı’dan geldi. Burs ve kredi ile ilgili önemli değişiklik.
 • 05
  ARAÇ SAHİPLERİ DİKKAT!
  Motorlu taşıtlar vergisinde bu yıla ilişkin ilk taksit ödemesinin 1 Şubat Pazartesi gününe kadar yapılması gerekiyor, geçmiş dönem borçlarının yapılandırılması için de aynı tarihe kadar başvuru imkanı bulunuyor.