21° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

Toplantı Ayrı Bir Heyecan Kattı

Şampiyonluk hedefiyle yola çıkan Teyfik Demirhan başkanlığındaki Orhaniyespor yönetimi , şehir olarak hayali kurulan ve İl Olmayı sembolize eden 82 no’lu Orhaniyespor formasını Belediye Başkanı Alper Taban’a takdim etti.
GENEL - Ekim 15, 2019 9:50 pm A A

 

Bugün Belediye Başkanlğı’nda yapılan Amatör Futbol Kulüpler toplantısı amatör kulüpler tarafından çok verimli geçti.Amatör kulüp yetkilileri yapılan toplantının amatör kulüplere yeni bir heyecan kattığını dile getirdi.

Ziyâret sonrası yazılı bir açıklama yapan Orhaniyespor başkanı Teyfik Demirhan “Köklü geçmişi olan Orhaniyespor Kulübüne hizmet etmek için çıktığımız bu yolda desteklerini esirgemeyen başta Belediye Başkanı Sayın Alper TABAN ve Başk.Yard.Rıdvan KOCAAĞA olmak üzere Yön.Kurulumuzda görev alan arkadaşlarıma,Orhaniyespor  Camiasına ve Amatör Futbola destek veren tüm İnegöl halkına cani gönülden teşekkür ediyorum” dedi.


Bu haber 1600 kez okundu.
GENEL - 9:50 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Günlük bilanço açıklandı !
  Sağlık Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verilerini, Bakan Koca da sosyal medya hesabından paylaştı. 
 • 02
  Hırsızlar Adliye’ye sevk edildi !
  İnegöl’de Büfeci esnafını canından bezdiren 3 hırsız İnegöl Emniyet Müdürlüğü’nün yaptığı operasyonla kıskıvrak yakalandı.
 • 03
  İsteyen pazarcı tezgahını açabilecek !
  Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle yaşanan karışıklıklar vatandaşları da arada bıraktı.
 • 04
  Güçlü altyapı, sağlıklı çevre
   Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Dünya Çevre Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, şehrin 2050 yılına kadar kesinlikle su sıkıntısı çekmemesi için gerekli projeleri hayata geçireceklerini belirterek, “Vatandaşlarımıza kaliteli ve kesintisiz içme suyu temin edebilmek için yaklaşık 400 milyon liralık yeni yatırımları şehrimize kazandırıyoruz” dedi.
 • 05
  ÇOCUK HASTALAR UNUTULMADI !
  Maske üretiminde örnek bir çalışma ortaya koyan İnegöl Belediyesi, Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesi ve İnegöl Devlet Hastanesinde tedavi gören çocuklar için hazırlanan maskeleri hastane yöneticilerine teslim etti. Belediye Başkanı Alper Taban, her ihtiyaca yönelik maske üretmeye devam edeceklerini söyledi.
şanlıurfa araç kiralama