10° Açık
 • EURO 6.35
 • DOLAR 5.73

Toplantı Ayrı Bir Heyecan Kattı

Şampiyonluk hedefiyle yola çıkan Teyfik Demirhan başkanlığındaki Orhaniyespor yönetimi , şehir olarak hayali kurulan ve İl Olmayı sembolize eden 82 no’lu Orhaniyespor formasını Belediye Başkanı Alper Taban’a takdim etti.
GENEL - Ekim 15, 2019 9:50 pm A A

 

Bugün Belediye Başkanlğı’nda yapılan Amatör Futbol Kulüpler toplantısı amatör kulüpler tarafından çok verimli geçti.Amatör kulüp yetkilileri yapılan toplantının amatör kulüplere yeni bir heyecan kattığını dile getirdi.

Ziyâret sonrası yazılı bir açıklama yapan Orhaniyespor başkanı Teyfik Demirhan “Köklü geçmişi olan Orhaniyespor Kulübüne hizmet etmek için çıktığımız bu yolda desteklerini esirgemeyen başta Belediye Başkanı Sayın Alper TABAN ve Başk.Yard.Rıdvan KOCAAĞA olmak üzere Yön.Kurulumuzda görev alan arkadaşlarıma,Orhaniyespor  Camiasına ve Amatör Futbola destek veren tüm İnegöl halkına cani gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 1010 kez okundu.
GENEL - 9:50 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ak Parti’de ihraç!
  24. Dönem Kayseri Milletvekili Pelin Gündeş Bakır kesin ihraç istemiyle Merkez Disiplin Kuruluna sevk edildi.
 • 02
  İnegöl’de flaş operasyon!
  İnegöl’de kaçak sigara ve tütün sattığı tespit edilen iş yerlerine operasyon düzenlendi.
 • 03
  İnegöllüler dikkat! 24 saat sular kesik olacak..
  BUSKİ Genel Müdürlüğü İşletmeler 2. Bölge Dairesi Başkanlığı tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında İnegöl’de 13 Mahallede sular kesilecek.
 • 04
  Akılcı İlaç Kullanımına Dikkat Çekildi
  İnegöl İlçe Sağlık Müdürü Dr. Enver Ünal, beraberindeki Müdürlük personeliyle birlikte 18 Kasım Dünya Akılcı İlaç Günü kapsamında Belediye Başkan Vekili Ahmet Kara’yı ziyaret etti.
 • 05
  Altında düşüş!
  Piyasalar haftaya hareketli başladı. Merkez Bankalarının faiz indirimleri sonrası yatay seyreden döviz kuru ile altın fiyatlarında düşüş bugün başladı.Piyasalardan alınan son dakika bilgilerine göre gram ile çeyrek altın fiyatı son 2 ayın en düşük seviyesini gördü.