Sisli
 • EURO 6.64
 • DOLAR 6.14

TRAFİK SİGORTASI PROTESTOSU

Zorunlu trafik sigortasında yapılan yeni düzenlemeyle ücretlerde yüzde 400’leri bulan artışlar görüldü. Sigorta bedelindeki büyük artışa yönelik tepkiler devam ediyor. İnegöl kamyoncular koopeartifi üyeleri, zorunlu trafik sigortası prim ücretlerindeki artışı protesto etti.  Yüzde 400 oranında artışlara varan trafik sigortasına karşı seslerini duyurmak için toplandıklarını  mevcut sistemde haklı ile haksızın birbirine karıştırıldığını ve haklının da haksız kadar cezalandırıldığını […]
GENEL - Mayıs 16, 2016 8:14 am A A

Zorunlu trafik sigortasında yapılan yeni düzenlemeyle ücretlerde yüzde 400’leri bulan artışlar görüldü. Sigorta bedelindeki büyük artışa yönelik tepkiler devam ediyor.
İnegöl kamyoncular koopeartifi üyeleri, zorunlu trafik sigortası prim ücretlerindeki artışı protesto etti.  Yüzde 400 oranında artışlara varan trafik sigortasına karşı seslerini duyurmak için toplandıklarını  mevcut sistemde haklı ile haksızın birbirine karıştırıldığını ve haklının da haksız kadar cezalandırıldığını öne sürdü. Daha sonra Kamyonlarla trafiğe çıkan sürücüler trafik sigortası ücretlerini kornalara basarak protesto ettiler.

Bu haber 790 kez okundu.
GENEL - 8:14 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yeni Haftada Hava Nasıl Olacak ?
  İnegöl’de bugün sıcaklık en yüksek 17 derece dolaylarında seyrediyor. Yer yer hafif yağmur geçişleri gözlenirken kuvvetli rüzgara karşı tedbirli olunması gerekiyor.
 • 02
  Akhisar’da deprem Bursa’da hissetti
  Bursa’da deprem meydana geldi.
 • 03
  Türkiye teyakkuza geçti
  İçişleri Bakanlığınca, 81 ile gönderilen “hudut kapılarında alınması gereken tedbirler”e ilişkin genelgeye göre, İran ile kara hudut kapılarından İranlılar ve diğer yabancıların saat 17.00’den itibaren Türkiye’ye girişi yasaklandı. İran üzerinden hava yoluyla doğrudan gelen İranlılar ile diğer yabancı ülke vatandaşları ise havalimanı sınır kapılarından saat 20.00’den itibaren Türkiye’ye alınmayacak.
 • 04
  Seferler iptal edildi
  Budo bugün yapılması planlanan bazı severlerin hava muhalefeti nedeniyle iptal edildiğini duyurdu.
 • 05
  Harmancık tarımda ayva ile markalaşacak
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’yle imzaladığı protokol kapsamında Harmancıklı çiftçilere 6 bin adet ayva fidanı dağıtılırken, tam verim sağlandığında bu projeye ilçeye yıllık 1,5 milyon TL gelir kazandıracak.