23° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Tribün liderlerinden geçmiş olsun ziyareti !

Yapılan testlerde koronavirüse yakalandıkları tespit edilen ve adeta Türk futbolunu şoka sokan  kulüp müdürü Yavuz Memiş ve  kulüp masörü Ergülü Altunkaya tüm camiayı korkutmuştu.
GENEL - Mayıs 22, 2020 10:02 pm A A

Yaklaşık 14 günlük Karantina süresi son bulan ve yapılan testleri negatif çıkarak sağlıklarına kavuşan, İnegölspor kulüp müdürü Yavuz Memiş ve İnegölspor masörü Ergülü Altunkaya’ ya İnegölspor Efsane Maraton tribün liderleri geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette İnegölspor Efsane Maraton tribünleri adına Fuat Kocabey, Oğuz Erdem ve Kenan Kaya hazır bulundu .Her iki isme de baklava ikramında bulunan tribün liderleri, İnegölspor taraftarları adına geçmiş olsun dileklerini iletti.


Bu haber 1500 kez okundu.
GENEL - 10:02 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegölspor’a Galatasaray’dan transfer
  TFF 2. Lig Beyaz Grup Ekiplerinden İnegölspor, Galatasaray altyapısından yetişen genç yıldız, Süleyman Luş’u (19) kadrosuna katmak için harekete geçti.
 • 02
  Orhaniye Mahallesi Modern Otoparkına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Orhaniye Mahallesinde mezbelelik haldeki boş alanı modern bir otoparka dönüştürdü. Yapılan çalışmayla bölgenin çehresi de değişti.
 • 03
  Ana Kucağı’nda eğitim başlıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, özellikle dar gelirli ailelerin çocuklarının da okul öncesi eğitim hizmetlerinden faydalanabilmesi amacıyla geçen yıl hizmete açtığı Ana Kucağı Çocuk Eğitim Merkezlerinde 2020 – 2021 eğitim dönemi 21 Eylül Pazartesi günü başlıyor.
 • 04
  Başkan Taban Belediyeye Yürüyerek Geldi
  İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında “İşine Hareket Kat” sloganıyla düzenlenen evden işe yaya olarak gitme etkinliğine dahil oldu. Taban, sabah evden belediye binasına yürüyerek geldi.
 • 05
  İnegöl Beton Yollar İle Kaplanmaya Devam Ediyor
  Organize Sanayi Bölgesinde devam eden beton yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, şuana kadar 5 kilometrelik beton yol uygulandığını hatırlattı. Taban, “Önümüzde 15-20 alanın programı var. Biri bitince hemen diğerine geçiyoruz. Çalışmalarımız hızlı hızlı devam edecek. Sırasıyla da her alana ulaştıracağız” dedi.