15° Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

TTB’den Normalleşme Uyarısı: Yeni Dalga Getirir !

Türk Tabipler Birliği, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın kovid-19 ile mücadelede normalleşme sürecinin 1 Mart itibariyle kademeli başlayacağını açıklamasından sonra yeni dalga uyarılarında bulundu.
GENEL - Şubat 21, 2021 11:43 pm A A

Türk Tabipler Birliği’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, toplumsal bağışıklık için yeterli aşılamanın yapılmadığı vurgusunda bulunularak, “Toplumsal bağışıklık için yeterli aşılamanın yapılmadığı, salgının henüz kontrol altına alınmadığı, mutant varyantların yayıldığı ve Covid-19 nedeniyle her gün 100’e yakın insanımızı yitirdiğimiz bir süreçte ‘normalleşme’ adımlarının atılması yeni bir dalganın tekrarını getirir” denildi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 2120 kez okundu.
GENEL - 11:43 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl’de feci kaza !
  Kırmızı ışık ihlali yapan araç TIR ile çarpıştı, üst geçitteki vatandaşlar meraklı gözlerle izlediler
 • 02
  KAYMAKAM EREN ARSLAN İNEGÖL KÖFTESİ PİŞİRDİ !
  Kontrollü normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte bugün denetimlere çıkan İnegöl Kaymakamı Eren Arslan, girmiş olduğu bir iş yerinde İnegöl Köftesi pişirdi.
 • 03
  ÖĞRENCİYE SIFIR ARAÇ ŞOKU
  İnegöl’de yaşayan Onur Aydemir (20), babasının hediye olarak aldığı 460 bin TL değerindeki sıfır model otomobile yaptırdığı ekspertiz incelemesinde, bagaj kapağının değişmiş ve boyalı olduğunu öğrendi.
 • 04
  Süpriz istifa !
  İYİ Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, TBMM’de düzenlediği basın toplantısı sonucunda partisinden istifasını açıklıyor.
 • 05
  HUKUK FAKULTELERİNDE EĞİTİM 5 YILA ÇIKARILACAK !
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İnsan Hakları Eylem Planı tanıtım toplantısında hukuk fakültelerindeki eğitim içinde açıklamalar yaptı.