17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
kemeravm.gif

Tüfekçikonak’ta Parke Taşı Uygulaması Başladı

İnegöl Belediyesi, Tüfekçikonak Mahallesinde altyapısı tamamlanan sokakta parke taşı uygulamasına başladı.
GENEL - Eylül 25, 2019 7:15 pm A A

Hem kırsalda hem merkezde hizmet seferberliğini sürdüren İnegöl Belediyesi, Tüfekçikonak Mahallesinde parke taş uygulaması için çalışmalara başladı. Alt yapısı tamamlanan sokakta başlayan çalışmayı, Belediye Başkan Yardımcıları Eşref Yiğit ve Fevzi Dülger bugün yerinde inceledi.

İnceleme sırasında açıklama yapan Eşref Yiğit, “Bugün İnegöl’ümüzün 116 mahallesinden biri olan Tüfekçikonak’tayız. İnegöl Belediyesi olarak köy ve merkez ayrımı yapmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Burada alt yapısı tamamlanmış ve üst yapısı tamamlanacak bir sokağımız vardı. Bunun hem zemin iyileştirmesini hem de 1000 m2 kilitli parke taş uygulamasını bugün başlatmış olduk. İnşallah bitiminde de hep birlikte burada oluruz. Ben çok güzel bir çalışma olacağına inanıyorum. İnegöl Belediyesi olarak hem kırsalda hem merkezde aynı süratle hizmet etmeye devam edeceğiz inşallah” dedi.


Bu haber 2100 kez okundu.
GENEL - 7:15 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Cesedi bulundu !
  Siirt’te Müküs Çayı’na düşen ve 64 gündür bulunamayan 20 yaşındaki genç hemşirenin cansız bedenine ulaşıldı .
 • 02
  Meteoroloji’den Inegöl’e hafta sonu uyarısı!
  Meteoroloji İnegöl için için 14 Ağustos 2022 Pazar günü hava tahmin raporunu yayınladı.
 • 03
  Ünlü oyuncu hayatını kaybetti !
  Misafir olarak gittiği evin 3. katından düşen ünlü oyuncu Süreyya Gürsel Evren, yaşamını yitirdi. 
 • 04
  Motorine dev zam!
  Akaryakıt fiyatları, brent petrol ve dolar kurunun hareketlerine göre dalgalı seyrini sürdürüyor. Akaryakıt ürünlerinden motorine Pazartesi gecesi (15 Ağustos) büyük bir zam gelecek.
 • 05
  Bursa’nın geleceği ortak akılla şekilleniyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, şehrin yeni anayasası niteliğindeki 2040 yılı Bursa Çevre Düzeni Planı çalışmalarını ortak akıl vizyonuyla sürdürmeye devam ediyor. İlçe belediyelerinden akademik odalara, sivil toplum kuruluşlarından akademisyenlere kadar toplumun tüm kesimlerini biraraya getiren Büyükşehir Belediyesi, yılsonuna kadar nihai şeklinin verileceği plan hakkında bilgilendirme yaparken görüş ve önerileri de topladı.