seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Türk Devleti emeklinin yanındadır !

Programları kapsamında Gümüşhane’de bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, 3600 ek gösterge meselesine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
EKONOMİ - Nisan 27, 2022 2:28 pm A A

Bakan Bilgin, “Kamu personelinin 3600 ek gösterge meselesi, mayıs ayı içerisinde bitireceğimiz çalışmalardan bir tanesi Dolayısıyla çalışanlarımız şundan emin olsunlar, devletimiz sizi asla unutmadı. Türkiye’nin işçileri, Türkiye’nin emekçileri, emeklileri Türk devleti sizin yanınızdadır. Bu enflasyonun tahribatını ortadan kaldıracak çalışmalar önümüzdedir bunları adım adım kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.


Bu haber 390 kez okundu.
EKONOMİ - 2:28 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Erdoğan’dan Maaşlara Zam Müjdesi Geldi!
  Kabine toplantısı sonrasında önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Temmuz ayında maaşlara yapılacak enflasyon ek zammı ve diğer düzenlemeler ile alım gücünün biraz daha iyileştirileceğini duyurdu.
 • 02
  İşçi çıkaran fabrika önünde olay !
  İnegöl OSB’de sendikaya üye olduğu için bir işçinin işten çıkarıldığı iddiasıyla fabrika önünde eylem yapıldı.
 • 03
  Bir sigara grubuna daha zam geldi !
  Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, Imperial Tobacco çatısı altındaki sigaralara zam geldiğini duyurdu.
 • 04
  Kani Ademoğlu aday değilim !
  İnegölspor Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu, 14 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan olağan genel kurulda başkanlığa aday olmayacağını açıkladı.
 • 05
  Tarihi projede son engel de ortadan kalkıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin kentin geleceğine damga vuracak Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi Çarşıbaşı Kentsel Tasarım Projesi alanında kalan son bina olan alışveriş merkezine ait binanın yıkımına da başlandı.