seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

11° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

TÜRKİYE 4.’SÜ OLDU

İnegöl Satranç Kulübü oyuncusu Zeynep Sönmez Türkiye Satranç Şampiyonasında Türkiye 4.sü oldu.
GENEL - Eylül 14, 2021 4:22 pm A A

Türkiye satranç şampiyonası küçükler grup milli takım seçmeleri 27 Ağustos 3 Eylül tarihlerinde Konya’da gerçekleştirildi. Farklı yaş gruplarının mücadele ettiği turnuvaya toplam 1500 sporcu iştirak etti. İnegöl satranç kulübünü 7 sporcu ile katıldığı turnuvada, Zeynep Sönmez geçen yıl elde ettiği derecesini bu yıl da koruyarak Türkiye 4.lüğü ile milli takım havuzundaki yerini korumuş oldu. İnegöl satranç kulübü yönetim kurulu başkanı Ersin Bahçeci yaptığı açıklamada satranç sporunun öğrencilerin gelişim noktasında ki önemine değinerek bu bağlamda ilçemizde bu aktiviteyi daha geniş kulvarlara taşımak adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz göstermeye devam ediyoruz dedi. Bahçeci ayrıca çalışmalarında kendilerini yalnız bırakmayan İSKO A.Ş, fatih Konukoğlu’na ve İnegöl halkına teşekkür etti.
İnegöl satranç kulüp hocası ve yönetim kurulu üyesi Temel Başol ise ilçede tek olan kulüple ilgili yapılan çalışmaları değerlendirerek,2017 yılında kurulan satranç kulübünde şu ana kadar 5 18 yaş arası 1000 dolayında kişiye satranç eğitimi verdiklerini söyledi. Başol yerel ve ulusal bazda önemli başarılar kazanan İnegöl satranç kulübünde amaçlarının toplumda lider ve model olacak araştırmacı, kendine güvenen, planlı hareket eden sporcu bireyler yetiştirmek olduğunu ifade ederek, satranç ayrıca çocuklarda motivasyonu yükselten davranışların düzelmesine yardımcı olan özgüven ve katılımcılığı arttıran kolay öğrenilen ve her yaşa hicap eden bir spordur dedi. Temel Başol bu sporun en büyük avantajının çocukların zekâ ve becerilerini geliştirirken, keyifli ve hoşça vakit geçirmelerini sağlamaktadır diyerek, bu süreçte kendilerine destekte bulunan kurum ve kuruluşlara teşekkür ederek ilce halkını İnegöl satranç kulübünün çalışmalarını takip edip aktivitelerinde yanlarında olmalarını istedi.

resim yükle

Bu haber 510 kez okundu.
GENEL - 4:22 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  MÜJDELİ HABER GELDİ: TARİH VERİLDİ
  Yerli koronavirüs aşısı Turkovac aşısında sona gelindi. Müjdeli haberi duyuran Dr. Ayşin Toker, seri üretim için ekim ayı sonunu işaret etti.
 • 02
  Bursa’nın haftalık vaka sayısı açıklandı
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca illere göre haftalık vaka sayılarını açıkladı. Bursa’nın vaka sayısı her 100 bin kişide 135.86 oldu.
 • 03
  KORONA BELİRTİLERİ DEĞİŞİYOR!
  Tüm dünyada korona virüs ile mücadele devam ediyor. Virüsün gelişmesi ile birlikte semptomlarda değişiklik gösteriyor. Yeni semptomlar bilinen 5 semptomdan oldukça değişik. İşte en yaygın 8 korona virüs semptomu.
 • 04
  MEB’DEN SKANDAL İDDİAYA SORUŞTURMA!
  Ankara Mamak’ta bir okulda, din kültürü öğretmeni ile Alevi öğrenciler arasında geçtiği öne sürülen olayla ilgili Milli Eğitim Bakanlığı’nca soruşturma başlatıldı.
 • 05
  Silahlı çatışmada flaş gelişme
  Yenice mahallesinde çıkan silahlı çatışmada yoldan geçen 2 şahsın yaralanmasına neden olan 4 şahıs tutuklandı.
resim yükle
resim yükle