12° Açık
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

Türkiye güne kötü haberle uyandı!

İstanbul’da bir otel odasında ip ile boğularak öldürmüş kadın cesedi bulundu.
3. Sayfa - Ocak 12, 2021 8:48 am A A

Geçtiğimiz gece saatlerinde iddiaya göre İstanbul’da bir otel odasında kimliği belirlenmeyen şahıs, 3 yaşındaki çocuğunun gözleri önünde bir anne ip ile boğularak öldürüldü. Sesleri duyan otel görevlisi 43 yaşındaki F.K’nın cansız bedenini görünce durumu emniyet ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ceset üzerinde incelemelerde bulundu. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmalarının ardından, cenaze aracına konulan ceset incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Öte yandan polis, cinayeti işledikten sonra kaçan şüpheliyi yakalama çalışması başlattı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 3110 kez okundu.
3. Sayfa - 8:48 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Korsan servislere ceza yağdı !
  İnegöl’de polis tarafından durdurulan minibüs, yolcu taşıma yetkisi olmadığı için trafikten menedildi. Minibüsteki 10 işçi ise başka bir araçla evlerine götürüldü.
 • 02
  Yeme İçme sektörü iflasın eşiğinde !
  Yeme içme sektöründe 35 bin işletme tamamen kapanma, 700 bin kişi işsiz kalma tehlikesiyle karşı karşıya.
 • 03
  Yıl sonuna kadar ertelendi !
  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumhurbaşkanı kararı ile GSS ve Bağ-Kur prim borçlularının yıl sonuna kadar sağlık hizmetlerinden yararlanmaya devam edeceğini bildirdi.
 • 04
  İnegöllüler dikkat kar tekrar geliyor !
  Geçtiğimiz haftayı yoğun kar yağışı ve dondurucu soğuklarla geçiren İnegöl hafta sonunu güneşli ve yumuşak bir havada geçirecek.
 • 05
  İnegöl’de vaka sayıları yüzde 90 azaldı !
  Türkiye genelinde eylül ayı ile birlikte yükselişe geçen Koronavirüs vakaları, yeni kısıtlama kurallarının devreye girmesinin ardından İnegöl’de düşüşe geçerken, Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasında ilçe yeşile döndü.