14° Açık
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

TÜRKİYE’DE 3. DALGA YAŞANACAK MI? 

Prof. Dr. Esin Şenol koronavirüs aşısı konusunda flaş açıklamalarda bulunarak 3. dalganın gelebileceğini ifade etti.
GENEL - Ocak 10, 2021 4:30 pm A A

Haber Türk ekranlarında Oylum Talu’nun sunuculuğunu yaptığı Burası Haftasonu programına katılan Fazi Üni. Tıp. Fak. Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Esin Şenol flaş açıklamalarda bulundu.

AŞIDA GEÇ KALDIK, 3. DALGA YAKIN OLABİLİR
Şenol, 30 ülkede Alman aşısının kullanılmaya başlandığını ifade etti. Türkiye’de henüz aşılama işlemi yeni yeni başlarken Prof. Dr Esin Şenol aşı işleminde hızlanmaya geçilmemesi takdirinde bahar döneminin zor geçeceğini dile getirdi. Şenol gerekli ilerleme sağlanmazsa ve vaka artış oranının önüne geçilemez ise Türkiye’nin üçüncü dalga ile karşı karşıya kalabileceğini sözlerine ekledi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 2830 kez okundu.
GENEL - 4:30 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Dünya’nın gözü Bursa’da !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 2012 yılında 2 kamera ile başlattığı ve bugün Sarıalan’ın da eklenmesiyle 109 kameraya ulaşan ‘Canlı Yayın Hizmeti’ sayesinde Bursa’nın tarihi ve turistik mekanları başta Almanya, Rusya, ABD ve Birleşik Arap Emirlikleri olmak üzere 117 ülkeden izleniyor.
 • 02
  Korsan servislere ceza yağdı !
  İnegöl’de polis tarafından durdurulan minibüs, yolcu taşıma yetkisi olmadığı için trafikten menedildi. Minibüsteki 10 işçi ise başka bir araçla evlerine götürüldü.
 • 03
  Yeme İçme sektörü iflasın eşiğinde !
  Yeme içme sektöründe 35 bin işletme tamamen kapanma, 700 bin kişi işsiz kalma tehlikesiyle karşı karşıya.
 • 04
  Yıl sonuna kadar ertelendi !
  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Cumhurbaşkanı kararı ile GSS ve Bağ-Kur prim borçlularının yıl sonuna kadar sağlık hizmetlerinden yararlanmaya devam edeceğini bildirdi.
 • 05
  İnegöllüler dikkat kar tekrar geliyor !
  Geçtiğimiz haftayı yoğun kar yağışı ve dondurucu soğuklarla geçiren İnegöl hafta sonunu güneşli ve yumuşak bir havada geçirecek.