15° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Türkiye’de gündem olan Nadire Nine Konuştu!

İnegöl’de arkadaş ziyaretinde dönerken bir internet kafenin önünde asılı olan Türk bayrağını öperek alnına koyan 77 yaşındaki Nadire Çiğdem konuştu. Çiğdem Bayrağı gördüğümde kalbim hep sızlıyor benim. Ne mutlu ki babam bizleri buralara getirmiş diye konuştu.
GENEL - Kasım 29, 2019 4:00 pm A A

Yaptığı hareketle Türkiye gündemi oturan 77 yaşındaki Nadire Çiğdem o anları anlattı. Milli gururum o benim ‘Bayrakları bayrak yapan üzerindeki kandır, eğer üzerinde ölen varsa vatandır yavrum. Arkadaşlarıma gidiyordum bakkal dönüşü gelince o zaman çekmişler görüntüleri. Kalbim sızlıyor onu görünce, hep ne mutlu ki babam beni buralara getirmiş. 70 yıldır inegöldeyim artık inegöl’ün yerlisi oldum çok şükür. Yeni Türkiye daha güzel herşey daha modern daha güzel.

Askerimize en güzel günler en iyi işler Allah nasip etsin.Bayrağı öptüğümde ne hissettiğimi anlatamam çünkü anlatılacak gibi değil yavrum. Bayrağı seviyorum babamız bize bayrak sevgisini aşıladı. Okulda öğretiler Atatürk’ün çocuklarıyız biz Atatürk’ün emanet ettiği Türkiye diye konuştu.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1220 kez okundu.
GENEL - 4:00 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 02
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 03
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 04
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.
 • 05
  Korkutan Deprem !
  Ege Denizi Muğla Datça açıkalrında saat 17.32’de meydana gelen depreme ilişkin İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndan açıklama geldi.