17° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

TÜRKİYE’DE KAOS ÇIKARILMAK İSTENİYOR

Sultan Abdülhamit Han Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Turgay Yazıcı, ABD’de başlayan kaosun Avrupa ülkelerine de sıçradığını hatırlatarak, “Ne yazık ki ülkemizde de bu yapılmaya çalışılıyor.
GENEL - Haziran 10, 2020 6:46 pm A A

Herkes bilsin ki bu vatanın evladı asla diz çökmez. Vatanın bir çöpüne dahi zarar vermez ve küresel şebekenin bu tezgahına gelmez” dedi.

Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) George Floyd’un polis tarafından öldürülmesi üzerine başlayan gösteriler ülke içinde adeta bir iç savaşa dönüşürken, protestoların sembolü haline gelen tek diz üzerine çökme eylemi de dünyada hızla yayılıyor. ABD’de başlayan gösteriler İngiltere ve İtalya gibi Avrupa ülkelerinde de görülmeye başladı. Ülkemizde de benzer bir kaos ortamının oluşturulmak istendiğini belirten Sultan Abdülhamit Han Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Turgay Yazıcı, “Küresel şebekelerin oyununa gelmeyin. Bu vatanın evladı asla diz çökmez” mesajı verdi.

 

İÇİMİZDEKİ SEFİL BEYİNLER

Konuya ilişkin dernek binasında basın toplantısı düzenleyen Turgay Yazıcı, “Amerika’da siyahi bir insanın nasıl vahşice katledildiğini gördük. Tabi ki ABD yıllarca masum insanlara zulmetmeyi sevdiği için onlar adına çok da önemli değildi bu mevzu. Yalnız şöyle bir durum var; ABD’de başlayan gösteriler Avrupa’da da İngiltere, İtalya gibi ülkelerde görülmeye başladı. Ne yazık ki ülkemizde de bu yapılmaya çalışılıyor. Bizi en çok şaşırtan nokta, terörle mücadelede şehit olan on binlerce askerimiz, Eren Bülbül gibi çocuk yaşta şehit olan kahramanımız, 15 Temmuz’da şehit olan Ömer Halis Demir ve niceleri varken, bu şanlı şehadetleri unutup milyonlarca inanın katili olan ABD’nin sanki tek hatası ten rengi siyah olan bir gencin öldürülmesiymiş gibi protesto için yollarda diz çöken içimizdeki sefil beyinlerdir” dedi.

 

BU VATANIN EVLADI DİZ ÇÖKMEZ, KÜRESEL ŞEBEKENİN TEZGAHINA GELMEZ

“Biz bu şanlı ülkenin kahraman evlatları olarak şehitlerimizin yasını tutuyoruz” sözleriyle konuşmasını sürdüren Yazıcı, “Mazlumları katledenlere de en büyük cezayı veren yüce devletimize hizmetkarız. Dünyada bir kaos çıkarmak isteyen bozguncu küresel şebekeye karşı kanımızın son damlasına kadar devletimizi, milletimizi, vatanımızı da koruruz. Eğer birileri gerçekten insani duyarlılık göstermek istiyorlarsa, Aylan bebeğe hassasiyet göstersin. Yunan vicdansızların mazlum mültecilere gerçek mermilerle saldırmasına hassasiyet göstersin. Güney Kıbrıs’ta camiye Bizans bayrağı astılar. Bunun hassasiyetini göstersin. Irak’ta, Yemen’de, Arakan’da, Doğu Türkistan’da yapılan katliamlara duyarlılık göstersin. Herkes bilsin ki bu vatanın evladı asla diz çökmez. Vatanın bir çöpüne dahi zarar vermez ve küresel şebekenin bu tezgahına gelmez. Yaşasın vatan, var olsun millet, payidar olsun devlet ebet müddet” açıklamalarında bulundu.


Bu haber 880 kez okundu.
GENEL - 6:46 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöllüler dikkat !
  Meteoroloji, İnegöl için gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu. Yağışın yarın ve çarşamba günü etkili olacağı belirtildi.
 • 02
  Korkutan ceset şoku!
  Antalya’da ormanlık alanda çıkan küçük çaplı yangının söndürülmesinin ardından, alevlerin çıkış noktasında bulunan yanmış erkek cesedinin CHP Döşemealtı eski İlçe Başkanı Hasan Haluk Yalçın’a (53) ait olduğu belirlendi.
 • 03
  Kahreden haber şehidimiz var !
  Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklama yürekleri dağladı.
 • 04
  Gerekirse Kardeşlerimizle Şehadete Yürürüz !
  MHP İlçe Başkanı Aytekin Torun, Ermenistan’ın Azerbaycan topraklarına karşı haince ve hunharca yapmış olduğu saldırısına karşılık yazılı bir açıklama yaptı.
 • 05
  Altın fiyatları düşecek mi , artacak mı ?
  Altın fiyatları yeniden yükselişe geçti. Dolar ve altının ons fiyatında yaşanan yükseliş altın fiyatlarını 13 lira birden artırdı. Peki altın bundan sonra düşer mi, çıkar mı?