seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Türkiye’de zam manzaraları !

Dün gece yarısı akaryakıta gelen zamlar öncesinde akaryakıt istasyonları önünde kuyruk oluşturmuş, bazı istasyonların kota uyguladığı ortaya çıkmıştı. 
3. Sayfa - Kasım 25, 2021 6:48 pm A A

Kurdaki yükselişin etkisiyle dün benzin, motorin ve LPG’ye yapılan fahiş zamların, fiyatlara yansıtılması öncesinde akaryakıt istasyonlarına hücum eden araç sürücüleri, ülkenin dört bir yanında kuyruk görüntülerinin oluşmasına neden olmuştu.

Bazı araç sahiplerinin ise, zam öncesi istasyonlarda akaryakıt stokladığı görüntülere yansıdı. Aracın bagajında bidonlarla istasyona gelen bazı sürücülerin, yakıt aldığı görüldü.

resim yükle

Bu haber 430 kez okundu.
3. Sayfa - 6:48 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İMRANLI BELEDİYE BAŞKANI MURAT AÇIL HAYATINI KAYBETTİ
  Sivas’ın İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl, İmranlı yakınlarında meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti.
 • 02
  Kitap Fuarı Dolu Dolu Geçti
  İnegöl Belediyesi’nin bu yıl 5’incisini düzenlediği Kitap Günleri Fuarı sona erdi. Fuarın son gününde geleneksel kitap kulesi çekilişi ile 5 kişiye 200 kitap ve kitaplık hediye edilirken, Belediye Başkanı Alper Taban dolu dolu bir etkinlik yapıldığını söyledi.
 • 03
  BENZİN VE MOTORİNE İNDİRİM!
  Son dönemde üst üste gelen zamlarla 10 lira sınırına dayanan benzin ve motorine büyük indirim geldi. İndirim bu gece yarısından itibaren geçerli olacak.
 • 04
  Yeni varyant tüm dünya’yı harekete geçirdi !
  Dünya Sağlık Örgütü tarafından Omicron varyantı ile alakalı uyarılar geldi. Aşılı kişilerde de kovit vakalarının artabileceği ifade edildi.
 • 05
  ALTIN YENİDEN TIRMANIŞA GEÇTİ
  Dolar fiyatlarının yükselmesi ve yeni varyant açıklamalarının gelmesi altın fiyatlarını yükseltti.