Sisli
 • EURO 6.64
 • DOLAR 6.14

ÜLKÜ OCAKLARINDAN YÜRÜYÜŞE DAVET

İnegöl Ülkü Ocakları tarafından 19 Mayıs günü ”Atatürk, silah arkadaşları ve Türk Bayrağı’na saygı” adına düzenlenecek yürüyüşe tüm ilçe halkını davet etti. ”ÖZ YURDUNDA GARİPSİN, ÖZ VATANINDA PARYA” İnegöl Ülkü Ocakları Başkanı Yücel Erim’in yaptığı yazılı açıklamasında, ”Bilindiği üzere Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Gençliğine Armağan ettiği 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramına Sayılı Günler […]
GENEL - Mayıs 16, 2016 7:56 pm A A

İnegöl Ülkü Ocakları tarafından 19 Mayıs günü ”Atatürk, silah arkadaşları ve Türk Bayrağı’na saygı” adına düzenlenecek yürüyüşe tüm ilçe halkını davet etti.

”ÖZ YURDUNDA GARİPSİN, ÖZ VATANINDA PARYA”

İnegöl Ülkü Ocakları Başkanı Yücel Erim’in yaptığı yazılı açıklamasında, ”Bilindiği üzere Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Gençliğine Armağan ettiği 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramına Sayılı Günler Kaldı. Üstadın; “Öz yurdunda garipsin, öz vatanında parya” şiirin de dediği gibi sıkıntılı bir dönemden geçmekteyiz. Çağrımız tüm İnegöl gençliğinedir. Türkün hür olduğunu gelin hep beraber bu meydanda haykıralım. İnegöl Ülkü Ocakları olarak Perşembe günü Saat: 18.00 ‘da ‘’Atatürk, Silah Arkadaşları Ve Bayrağa Saygı’’ Yürüyüşüne İnegöl Gençliği Ve Tüm İnegöl İlçe Halkımız Davetlidir.


19 Mayıs Perşembe Günü Saat: 18.00’da Belediye Önünden Heykele Yürünecektir. Şimdi hep birlikte İnegöl Ülkü Ocaklarına Omuz Verme Zamanı. Haydi, İnegöl Bayrağını Al, Sende Gel” ifadelerine yer verdi. 

Bu haber 880 kez okundu.
GENEL - 7:56 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Altın rekor üstüne rekor kırıyor
  Altın rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor.Gram altın yeni rekorunu kırdı.  330 lirayı aşan gram altında kısa bir süre sonra 325 liraya geriledi .
 • 02
  Yeni Haftada Hava Nasıl Olacak ?
  İnegöl’de bugün sıcaklık en yüksek 17 derece dolaylarında seyrediyor. Yer yer hafif yağmur geçişleri gözlenirken kuvvetli rüzgara karşı tedbirli olunması gerekiyor.
 • 03
  Akhisar’da deprem Bursa’da hissetti
  Bursa’da deprem meydana geldi.
 • 04
  Türkiye teyakkuza geçti
  İçişleri Bakanlığınca, 81 ile gönderilen “hudut kapılarında alınması gereken tedbirler”e ilişkin genelgeye göre, İran ile kara hudut kapılarından İranlılar ve diğer yabancıların saat 17.00’den itibaren Türkiye’ye girişi yasaklandı. İran üzerinden hava yoluyla doğrudan gelen İranlılar ile diğer yabancı ülke vatandaşları ise havalimanı sınır kapılarından saat 20.00’den itibaren Türkiye’ye alınmayacak.
 • 05
  Seferler iptal edildi
  Budo bugün yapılması planlanan bazı severlerin hava muhalefeti nedeniyle iptal edildiğini duyurdu.