seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Ülkücüler hep birlikte iftar etti !

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanlığının düzenlediği Bursa Teşkilatları İftar Programına İnegöl İlçe Teşkilatı da tam kadro katıldı.
GENEL - Nisan 17, 2022 7:01 pm A A

Merinos Kongre ve Kültür Merkezi Fuar Alanı’nda gerçekleşen programa; MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP Bursa Milletvekili Mustafa Hidayet Vahapoğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş,
MDK üyesi Muhammed Tekin, MYK Üyesi Fevzi Zırhlıoğlu ve çok sayıda partili katıldı.

MHP İlçe Başkanı Aytekin Torun gerçekleştirilen iftar programı sonrasında yazılı bir basın açıklaması yaparak şu ifadeleri kullandı;

“Öncelikle bu güzel organizasyonu düzenleyen il başkanlığımıza şükranlarımızı sunuyorum. Bu manevi atmosferde bizleri buluşturan Rabbime hamd olsun. Cumhur İttifakı olarak milletimize verdiğimiz sözler doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ülkemizin kader ve karar yılı olan 2023 için milli tavrımız nettir. Allah’ın izniyle de Cumhur İttifakı seçimten zaferle çıkarak millete hizmet doğrultusunda çalışmalarına devam edecektir. Bugün buradaki kalabalık ve güçlü kadrolar, Milliyetçi Hareket Partisi’nin mayasının sağlamlığının aynı zamanda göstergesidir. İnegöl özelinde de sorumluluklarımızın farkındayız. Vatandaşlarımız ülkücü kadrolara güvensin. Programa katılarak gönüldaşlarımızı onurlandıran Genel Sekreterimiz İsmet Büyükataman’a, Bursa Milletvekilimiz Hidayet Vahapoğlu’na, İl Başkanımız Cihangir Kalkancı’ya Bursa Ülkü Ocakları Başkanımız Gülahmet Türk’e ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a da teşekkür ederiz.


Bu haber 380 kez okundu.
GENEL - 7:01 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.