17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif
Pet Shop kedi yatakları köpek ayakkabıları kedi oyuncakları köpek kafesleri lazer kedi oyuncakları köpek tuvalet eğitim ürünleri açık kedi tuvaleti köpek yatakları kedi mama su kapları köpek kulübelesi kedi kumu küreği yavru köpek maması kedi seyahat ürünleri köpek kaka poşeti kedi tarak fırçaları frizbi köpek oyuncakları kedi tuvalet paspası köpek ağızlıkları kedi evi köpek sakinleştirici kapalı kedi tuvaleti köpek kapıları acana yavru kedi maması köpek künyeleri kedi kıyafetleri köpek zeka oyuncakları kedi kumu köpek ürünleri kedi eğitim ürünleri köpek tuvalet torbası kedi mama servisleri köpek boyun tasması bentonit kedi kumu köpek parfümleri proplan kedi maması orijen yavru köpek maması kedi kafesleri köpek tasmaları kurutulmuş kedi ödülleri nd farmina mama kedi zeka oyuncakları köpek oyuncakları metal kedi kapları köpek eğitim tasması yavru kedi bakım ürünleri köpek elizabeth yakalığı kedi ürünleri köpek bağlama kazığı yaşlı kedi konservesi kedi boyun tasması köpek mama su kapları kedi kumu torbası köpek seyahat örtüleri kedi taşıma çantaları köpek kıyafetleri kedi aksesuarları köpek diş sağlığı ürünleri kedi gögüs tasması köpek mama servisleri yavru kedi maması köpek ödülleri kedi macunu yetişkin köpek maması kedi sakinleştirici ürünler nd köpek maması kedi tırnak pati bakım ürünleri acana köpek maması kedi uzaklaştırıcı orijen köpek maması stick kedi ödülleri light diyet kedi maması royal canin yavru köpek maması kedi kapıları köpek maması kedi otlu oyuncaklar köpek taşıma çantaları silika kedi kumu yavru köpek konservesi kampanyalı kedi mamaları köpek süt tozu kedi şampuanları köpek uzaklaştırıcı kedi deri tüy bakımı ürünleri köpek tarak fırçaları kedi parfümü hazneli köpek kapları orijen kedi maması köpek gögüs tasması nd kedi maması köpek tuvalet çiş pedi

Ümit Özdağ’dan Suriye’li açıklaması !

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “Türk milletine verdiğimiz sözü yerine getireceğiz ve Suriyelilerin barış içinde, Türkiye’nin dostları olarak 1 sene gibi kısa süre içinde Suriye’ye dönmesini sağlayacağız. Bu 1 senelik süre içinde de çocuklarımızın canına kasteden, sokaklarda terör uygulamak isteyen, uyuşturucu ticaretine giren, kaçakçılık yapan Suriyeli çetelerin varlığına asla izin vermeyeceğiz. Hepsini kulaklarından tuttuğumuz gibi Halep’in ortasına indireceğiz” dedi.
GENEL - Temmuz 27, 2022 7:43 pm A A

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Suriyeli mültecilerle ilgili açıklama yapan Özdağ, “Türk milletine her vesileyle yıllardan beri verdiğimiz sözü artık Türk milletinin iradesini yansıtan tek siyasi hareket, tek siyasi duruş olarak hep birlikte veriyoruz. Suriyeliler Suriye’ye dönecekler. Türkiye’de 1 tane Suriyeli kalmayacak, buna izin vermeyeceğiz. Anadolu’nun derinliklerindeki Kayseri’de bile bugün nüfusun yüzde 10’una yakın bir bölümünü Suriyelilerin oluşturmaya başladığını görüyoruz. Kendi gettolarını kurmuş durumdalar. Suriyeliler Kayseri’ye geldikten sonra bu kentte suç oranlarının arttığını bütün Kayserililer biliyorlar. Evet bazıları ‘Kayseri’de Suriyelileri ucuz işçi olarak çalıştırmak iyi oluyor’ diyorlarsa bunlar Kayseri’nin nüfusunun çok az bir bölümünü oluşturuyorlar. Kayserililerin yüzde 95’i bu durumdan ağır bir şekilde rahatsız ve artık Suriyelilerin evlerine, yurtlarına dönmelerini haklı olarak istiyorlar” diye konuştu.


Bu haber 380 kez okundu.
GENEL - 7:43 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Bahçeli: Cemevi saldırısı ve KPSS skandalı çok yönlü araştırılmalıdır
  MHP lideri Bahçeli, soru sızdırma iddialarıyla tartışma konusu olan Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) ile ilgili açıklama yaptı
 • 02
  Sahillerde kalite Büyükşehir’le artıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, deniz ve göllerle birlikte toplam 277 kilometre kıyı bandı ile aynı zamanda bir sahil kenti olan Bursa’nın deniz turizminden de hak ettiği payı alması için çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor. İki yıllık bir aranın ardından Gemlik ve Mudanya sahillerinde yetkiyi tekrar ele alan Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların keyifli ve huzurlu bir şekilde tatillerini geçirebilmesi amacıyla hummalı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
 • 03
  Servis minibüsü devrildi !
  İnegöl-Yenişehir karayolu üzerinde meydana gelen kazada kontrolden çıkan servis otobüsü devrildi.
 • 04
  Eşini Canice Öldürdü!
  Konya’da meydana gelen olayda cani adam, eşini tabancayla vurarak öldürüp bodruma sakladı.
 • 05
  YENİ SOKAKLAR AÇILIYOR, ARAZİ YOLLARI DÜZENLENİYOR
  İnegöl Belediyesi, Tahtaköprü Mahallesinde imarlı bölgede 8 yeni sokak açtı. Yapılaşmanın başlayacağı bölgede inşaatlar öncesi altyapı hazır hale getirilirken, 1,3 km’lik yeni sokaklarda yeni yaşam alanlar yükselecek.