seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Umut ormanına destek istediler !

Saadet Partisi Kadın Gençlik Kolları Başkanı Çağla Sütçü, İnegöllü vatandaşları “Necmettin Erbakan Umut Ormanı” için fidan bağışlamaya davet etti.
GENEL - Kasım 4, 2021 4:29 pm A A

Saadet Partisi Genel Merkezi, Türkiye’de son dönemde yanan ormanlık alanları yeşertmek için “Necmettin Erbakan Umut Ormanı” projesini başlattı. İl ve ilçe teşkilatları tarafından projenin detayları ve bağışların alınmasıyla alakalı çalışmalara bir destek de İnegöl ilçe teşkilatından geldi.

Sarraflar Çarşısı girişinde stant açan kadın kolları, İnegöllü vatandaşlara fidan bağışı yapmak ve gelecek yılları yeşertmek adına çağrıda bulundu.

Saadet Partisi Kadın Gençlik Kolları Başkanı Çağla Sütçü yapmış olduğu açıklamada şu ifadeleri kullandı;

Ülke olarak son yıllarda ve özellikle geçtiğimiz yaz aylarında, ciddi boyutta orman yangınları yaşadık. Günlerce süren yangınlar karşısında adeta ciğerlerimiz yandı. Bununla birlikte, yine ülkemiz, yıllardır, bir grup şirketin çıkarları için, beton uğruna; büyük bir yeşil alan kaybına uğradı. Doğa üzerinde meydana gelen tahribat, açılan yara gittikçe derinleşti ancak biz bu yarayı, birlikte sarabileceğimize, doğayı hep birlikte yeniden onarabileceğimize inanıyoruz. Yanan ormanlarımızı, mahvedilen doğayı; hep birlikte yeniden yeşerteceğimizi umut ediyoruz. Bu farkındalıkla, Saadet Partisi Kadın Kolları olarak, kurmak istediğimiz, Necmettin Erbakan -UMUT ORMANI ile doğamızda ve sosyal hayatımızda kaybettiğimiz değerleri el birliği ile yeniden kazanacağımıza ve böylelikle yarınlara daha güzel bir ülke bırakacağımıza inanıyoruz. Üzerinde yaşadığımız bu dünya, Allah’ın bize emanetidir. İnancımız ve medeniyetimiz bize, “emanete sahip çıkma sorumluluğunu” yüklemiştir. “Kıyametin kopacağını bilseniz dahi, elinizdeki fidanı dikiniz” diyen peygamberimizin izinde, hem emanete sahip çıkarak doğayı veçevreyi korumak, hem de bizden sonraki nesillere bırakacağımız daha Yaşanabilir Türkiye için canla başla çalışıyoruz.
-Betona kurban edilen doğayı; hep birlikte yeniden yeşerteceğimizi umut ediyor, YEŞİL TÜRKİYE için çalışıyoruz,

-Kadınların, toplumun her alanında çalışan, düşünen, öğreten, iyileştiren, güzelleştiren olduğunu biliyor; her kadının huzur içerisinde yaşadığı günleri umut ediyor,GÜVENLİ TÜRKİYEi çin çalışıyoruz.

-Her işçinin hakkını tam ve zamanında aldığı bir ülke umut ediyor, KAZANAN TÜRKİYE için çalışıyoruz.

-Gençlerimizin “yarın ne olacak?” endişesini taşımadığı, geleceğe güvenle baktığı günleri umut ediyor, BÜYÜYEN TÜRKİYE için çalışıyoruz.

-Çiftçimizin sevgi ve emek ile ekip biçtiği, hakkını aldığı bir ülke umut ediyor,ÜRETEN TÜRKİYE için çalışıyoruz.

-Çocuklarımızın eğitimve sağlık hizmetlerine eşit şartlarda ulaştığı dünya ile rekabet eden GÜÇLÜ TÜRKİYE için çalışıyoruz.

-Engellilerimize onurlu yaşam şartlarının sağlandığı, KERİM TÜRKİYEiçin çalışıyoruz. Yaşlılarımızın korunup kollandığı, muhtaç olmadan yaşadığı, ŞEFKATLİ TÜRKİYE için çalışıyoruz.
-Ülkemizde kaybolan adaleti; birlikte, yeniden tesis edeceğimizi umut ediyor, ADİL TÜRKİYE için çalışıyoruz.

-Herkesin doyduğu, yüzlerin güldüğü bir ülke umut ediyor,MUTLU TÜRKİYEiçin çalışıyoruz.
Bu sebeple, kaybettiğimiz değerleri ve güzellikleri tekrar kazanma umudumuzu;

ülkemiz genelinde başlattığımız “fidan bağışı kampanyasıyla” kuracağımız, “Necmettin Erbakan -Umut Ormanın” da Yenidenyeşertebileceğimizi ifade ediyoruz. Unutmayalım ki, dikeceğimiz her bir fidan, elimizdeki umuttur.

Adalet için, huzur için, gelecek için, ülkemiz için, “UMUT ELİMİZDE YEŞERECEK!” diyoruz ve bütün vatandaşlarımızı “Necmettin Erbakan- Umut Ormanı” na birer fidan bağışlamaya davet ediyoruz. YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE İÇİN ELELE, HEP BİRLİKTE!

resim yükle

Bu haber 610 kez okundu.
GENEL - 4:29 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Burak Elmas’a İnegölspor forması !
  İnegöl Galatasaraylı Taraftarlar Derneği 2. başkanı Mehmet Turan derbi öncesi Galatasaray Başkanı Burak Elmas’a İnegölspor forması takdim etti.
 • 02
  Kafkasspor dolu dizgin !
  Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 1. Grup takımlarından İnegöl temsilcisi Kafkasspor, deplasmanda konuk olduğu Alibeyköy’ü oynadığı müthiş futbolla 3-1 yendi.
 • 03
  Araç sahipleri dikkat !
  Şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için kış lastiği takma zorunluluğu her yıl olduğu gibi bu yıl da 1 Aralık’ta başlayacak.
 • 04
  Mehmet Özhaseki iddialı konuştu !
  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki katıldığı bir programda iddialı açıklamalarda bulundu.
 • 05
  Bu acıya yürek dayanmaz !
  Eskişehir’de yaşayan Emine Kiraz, SMA hastası bebeğinin çaresizliğine dayanamayıp canına kıydı.