seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Ünlü Ekonomist Açıkladı Mayısta Kıyamet Kopar !

Ünlü ekonomist korkutan tabloyu paylaştı. İslam Memiş, Nisan ayı final ayı, Mayısta kıyamet kopar dedi.
EKONOMİ - Nisan 5, 2022 6:08 pm A A

Doların çöküşünü bilen ünlü ekonomist İslam Memiş dolar ve altın ile ilgili yeni tahminlerde bulundu. Memiş, Mayıs ayını işaret ederek yatırımcıyı uyardı. Mart ayı enflasyonunun açıklanması ve dolar ve altının sessiz kalmasını yorumlayan Memiş ‘dolar patlayacak’ uyarısında bulunarak doların 18lirayı göreceğini söyledi.

Halkın Hissettiği Enflasyon Yüzde 120

Enflasyonun yüzde 61’in üzerinde açıklandığını ancak halkın bunu yüzde 120’nin üzerinde gördüğünü belirten Memiş, enflasyonla mücadelede zihniyetin değişmesi gerektiğini açıkladı.

Fena Patlayacak

İslam Memiş, enflasyon rakamlarının artmaya devam edeceğini ve günün birinde fena patlayacağını ifade etti. Enflasyonun yüzde 61 olarak açıklanmasına rağmen Borsa İstanbul’un yükseliş göstermesinin sağlıklı bir durum olmadığını belirtti.

Dolar 18 Lira Olacak

Dolar kuru 14.70’te sabit kaldı. Bu kadar yüksek enflasyon rakamından sonra Borsa’nın yüzde 2 değerlenip, doların baskılanması hiç sağlıklı değil diyen Memiş, patlarsa fena patlayacağını ifade etti. Aralık ayında doların 18 lirayı tekrar görme ihtimalinin çok yüksek olduğunu ifade etti.

Nisan Ayı Final Ayı Mayıs Ayı Kıyamet Kopar

Gram altının 900-920 lira arasında sıkıştığını belirten ünlü ekonomist, Nisan ayında doların tekrar 900 lira civarına sarkmasını beklediğini ifade etti. 900 lira seviyesinde altın alan aldı almayanın çok büyük ziyan içinde olduğunu belirten Memiş, mayıs ayında çok büyük fırtınaya hazırlıklı olmak gerektiğini belirtti.


Bu haber 420 kez okundu.
EKONOMİ - 6:08 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.