seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Ünlü sanatçıdan kötü haber !

Daha önce iki kez mücadele ettiği kanseri yenen sanatçı Özkan Uğur, hastalığının nüksettiğini ve akıllı ilaç kullanmaya başladığını duyurdu. 
3. Sayfa - Nisan 29, 2022 5:37 pm A A

MFÖ grubunun üyelerinden Özkan Uğur, 2013 yılında lenfomaya yakalanmış, sanatçı başarılı geçen tedavi sürecinin ardından hastalığı atlatmıştı.

Geçen yıllarda hastalığı nükseden Özkan Uğur, Temmuz 2020’de “İkinci kez karşılaştığım bu maçtan da galip çıktım. Dualarınız, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. İnşallah en kısa zamanda bu Korona virüs belasından da kurtuluruz Yakında konserlerimizde görüşmek üzere Herkese sağlıklı günler dilerim. Sevgilerle” notu ile sevenlerine iyi haberi vermişti.

2 yıl sonra Özkan Uğur’dan üzen haber geldi. Uğur, sağlık durumunu Instagram paylaşımı ile duyurdu:

“Eski rahatsızlığım tekrarladığı için akıllı ilaç tedavisine başladım. Bu süreçten en faydalı sonucu almak adına bir süre kalabalıktan ve yorucu tempodan uzak kalmam gerekiyor. Bu nedenle konserlerimizi bir müddet ertelemek durumundayız. En kısa sürede buluşmak ümidi ve sevgilerimle….”


Bu haber 370 kez okundu.
3. Sayfa - 5:37 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl’de silahlı saldırgan tutuklandı !
  Mesudiye Mahallesi’nde trafik kazası sonrasında iki kişiyi silahla vuran şahıs bugün çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 • 02
  Tarih verdi ve uyardı !
  Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, altın hakkında yeni açıklamalarda bulundu. Memiş altın 1.400 lira olacağı tarihi de açıkladı ve uyarıda bulundu.
 • 03
  En Düşük Emekli ve Memur Maaş Zammı Belli Oldu
  Nisan ayı enflasyon oranlarının da açıklanmasıyla beraber 4 aylık enflasyona göre memur ve emeklilerin alacağı en düşük maaş miktarı belli oldu.
 • 04
  Biraya zam geldi !
  Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, bazı ithal bira ürünlerine zam yapıldığını duyurdu.
 • 05
  KIRMIZI ETE DEV ZAM YOLDA !
  Bir yandan enflasyon oranları yükselirken bir yandan da zam haberleri gelmeye devam ediyor. kırmızı ete pazartesi gününden itibaren zam geliyor. İşte gelecek o zam miktarı ve detaylar.