26° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

Emniyetin Uygulamalar sonuç veriyor

İnegöl emniyetinin uygulamala ve denetimleri aralıksız devam ediyor.
3. Sayfa - Ekim 13, 2019 10:44 am A A

İnegöl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin mutelif zamanlarda şehrin farklı bölgelerinde yaptığı operasyonlarda 5 adet tabanca, 3 adet tüfek, gene bu tabanca ve tüfeklere ait jarjör ve çok sayıda mermi ele geçirildi.Şahıslar üzerinde ve araçlarda yapılan aramalarda değişik miktarlarda Bonzai ,metanfatamin ve esrar maddesi ele geçirildi.

Tüm bu olaylarla ilgili olaral 20 kişi hakkında adli işlem yapıldı.


Bu haber 1390 kez okundu.
3. Sayfa - 10:44 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Günlük bilanço açıklandı !
  Sağlık Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verilerini, Bakan Koca da sosyal medya hesabından paylaştı. 
 • 02
  Hırsızlar Adliye’ye sevk edildi !
  İnegöl’de Büfeci esnafını canından bezdiren 3 hırsız İnegöl Emniyet Müdürlüğü’nün yaptığı operasyonla kıskıvrak yakalandı.
 • 03
  İsteyen pazarcı tezgahını açabilecek !
  Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle yaşanan karışıklıklar vatandaşları da arada bıraktı.
 • 04
  Güçlü altyapı, sağlıklı çevre
   Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Dünya Çevre Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, şehrin 2050 yılına kadar kesinlikle su sıkıntısı çekmemesi için gerekli projeleri hayata geçireceklerini belirterek, “Vatandaşlarımıza kaliteli ve kesintisiz içme suyu temin edebilmek için yaklaşık 400 milyon liralık yeni yatırımları şehrimize kazandırıyoruz” dedi.
 • 05
  ÇOCUK HASTALAR UNUTULMADI !
  Maske üretiminde örnek bir çalışma ortaya koyan İnegöl Belediyesi, Bursa Dörtçelik Çocuk Hastanesi ve İnegöl Devlet Hastanesinde tedavi gören çocuklar için hazırlanan maskeleri hastane yöneticilerine teslim etti. Belediye Başkanı Alper Taban, her ihtiyaca yönelik maske üretmeye devam edeceklerini söyledi.
şanlıurfa araç kiralama