15° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Vatandaş Kaldırım İstiyor

İnegöl’dedi sıkıntılı bölgelerden biri olan Kozluca yolunda aydınlatma çalışması tamamlandı.
3. Sayfa - Kasım 30, 2019 7:20 pm A A

Yaşanan kazalarla gündemden düşmeyen Kozluca yolu tartışmalarında merkezinde yer alıyor.İnegöl’de sıkıntılı ve kazaların en çok yaşandığı yerlerden olan Kozluca yolunda son yaşanan kaza mahalle sakinlerince protesto edilmiş ve sosyal medyadan bu yol üzerine ışıklandırma ve kaldırım çalışması ne zaman yapılacak, ille birilerinin ölmesi yada sakat kalmasımı gerekiyor diyerek yetkililere sitemle karışık çağrıda bulunulmuştu.

Harekete geçen Uedaş ekipleri çağrılara kayıtsız kalmayarak yol üzerinde aydınlatma çalışması yaptı.Yapılan çalışma vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanırken mahalle sakinleri ”şimdi belediyede sıra,Onlardan da ivedilikle kaldırım çalışması yapmalarını bekliyoruz” dediler.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 1170 kez okundu.
3. Sayfa - 7:20 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ramazan ayında tam kapanma olacak mı ?
  Hükümetin artan COVID-19 vakalarının ardından aldığı kararların sonuçları yakından izleniyor. Edinilen bilgiye göre, alınan kararların olumlu sonuçları görülse de beklenenden daha yavaş olduğu belirtiliyor.
 • 02
  Çocuklar gelenekleri resmetti !
  Bu yıl Tataristan’ın Kazan Kenti organizasyonuyla çevrimiçi olarak yapılacak Dünya Tarihi Kentler Birliği’nin 17. Konferansı kapsamında gerçekleştirilecek, “Dünya’yı Görüyorum-Dünya Milletlerinin Gelenekleri” temalı Uluslararası Çocuk Resim Yarışması’na Bursa’dan katılacak 10 eser belirlendi.
 • 03
  Yeniceköy’de yeni yaşam alanı doğuyor !
  İnegöl Belediyesi, Yeniceköy Mahallesi Narman Caddesinde 3 ayrı alanda toplam 3356 m2’lik yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. İçerisinde; çok amaçlı saha, çocuk oyun ve fitness alanı, koruluk alan ile sert zemin yürüyüş yolarının bulunduğu çalışmayı, Belediye Başkanı Alper Taban yerinde inceledi.
 • 04
  Yeni hayvan pazarı yükseliyor !
  İnegöl Belediyesi, Alibeyköy Mahallesi bölgesinde 13 bin 900 m2 alan üzerinde kurulacak modern Hayvan Pazarının yapım çalışmalarına başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Alper Taban, hedeflerinin yeni hayvan pazarını kurban bayramına yetiştirmek olduğunu söyledi.
 • 05
  Korkutan Deprem !
  Ege Denizi Muğla Datça açıkalrında saat 17.32’de meydana gelen depreme ilişkin İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’ndan açıklama geldi.