seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

VATANDAŞ TAŞ USTASI OLDU !

Hamideyi Mahallesi’nde gerçekleştirilen BUSKİ çalışması sonrasında vatandaş mağdur olunca kolları sıvadı. Mahallenin kadınları çamurdan kurtulmak için kilit parke taşlarını çamur olan yerlere dizdi.
GENEL - Ekim 21, 2021 11:20 am A A

BUSKİ’nin İnegöl’de devam eden altyapı çalışmaları nedeniyle oluşan koordinasyonzuluklar vatandaşı mağdur ediyor. Hamidiye Mahallesi Yeşil Barışi Sokak üzerinde sökülen yerlere kilit parke taşı döşenmesi uzun sürünce mahalleli çamurdan dolayı mağdur oldu. Vatandaşların BUSKİ’ye defalarca durumu bildirmesine rağmen sorun çözüme kavuşturulmayınca mahallenin kadınları kolları sıvadı.

Sökülen parke taşlarını çamur olan yerlere dizen mahallenin kadınları, yetkililerin en kısa zamanda sorunu tamamen çözmesini bekliyor.

resim yükle

Bu haber 1710 kez okundu.
GENEL - 11:20 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Okullar 1 gün tatil edildi !
  Olumsuz hava koşulları nedeni ile Bursa’da 30 Kasım Salı günü eğitime ara verildi.
 • 02
  Bu acıya yürek dayanmaz !
  Eskişehir’de meydana gelen olayda, dede ile torunun para kavgası kanlı bitti.
 • 03
  Feci şekilde can verdi !
  İstanbul’da meydana gelen olayda, 27 yaşındaki kadın doktor kaçan kedisini kurtarmak isterken 5. kattan düşerek feci şekilde can verdi.
 • 04
  İsmail Karaman’ın acı günü !
  İYİ Parti İlçe Başkanı İsmail Karaman’ın annesi vefat etti.
 • 05
  Ortaokul Öğrencilerinden Alkışlanacak Kampanya
  Yıldırım Beyazıt İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, sokak hayvanları için harçlıklarını biriktirip mama aldı. Kedi ve köpek mamaları, can dostlarına ulaştırılmak üzere İnegöl Belediyesi’ne teslim edildi. Okulu ziyaret eden Belediye Başkanı Alper Taban, öğrencilere bu duyarlı davranışları için teşekkür etti.