28° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

VATANDAŞLAR KÖPEKLERİN TOPLANMAMASINDAN ŞİKÂYETÇİ.

Başıboş köpeklerin kendileri için tehdit oluşturduğunu belirten vatandaşlar köpeklerin toplanmasını istiyorlar. Birçok sayıda köpeğin bir arada daha da tehlike saçtığını belirten vatandaşlar bu konuda belediyeden yardım bekliyorlar.   Zaman zaman basına da yansıyan köpeklerin tehlike saçtığı haberleri devam ediyor. Başıboş köpeklerin fotoğraflarını da çeken vatandaşlar çözüm bekliyor.   Konuyla alakalı bilgilerine ve görüşlerine başvurduğumuz belediye […]
3. Sayfa - Ocak 27, 2015 2:13 pm A A

Başıboş köpeklerin kendileri için tehdit oluşturduğunu belirten vatandaşlar köpeklerin toplanmasını istiyorlar. Birçok sayıda köpeğin bir arada daha da tehlike saçtığını belirten vatandaşlar bu konuda belediyeden yardım bekliyorlar.

 

Zaman zaman basına da yansıyan köpeklerin tehlike saçtığı haberleri devam ediyor. Başıboş köpeklerin fotoğraflarını da çeken vatandaşlar çözüm bekliyor.

 

Konuyla alakalı bilgilerine ve görüşlerine başvurduğumuz belediye başkan yardımcısı Sayın Gülhan Şahin konuyu her daim takip ettiklerini ve köpeklerin zarar vermemelerini sağlamak adına çalıştıklarını söyledi. Konuyla ilgili gazetemize açıklama yapan belediye başkan yardımcısı Gülhan Şahin “İlçemizde köpekleri topluyoruz barınağımıza götürüp tedavi ediyoruz, bakımlarını yapıyoruz, kısırlaştırıyoruz, kurallar gereği aldığımız yere köpeğin doğasına geri bırakıyoruz. Doğasına geri bıraktığımız köpeklerin kulaklarına küpe takıyorduk, şimdi ise enselerine bir cip takıyoruz, böylelikle köpek hakkında nerde bulundu, ne zaman bulundu, ne gibi bakımları yapıldı cipe yüklüyoruz

Çalışmalarımızda tespit ettiğimiz bir durum var, ilçemize çevre il ve ilçelerden köpekler de bırakılıyor, köpeklerin kulaklarında ki küpelerden tespit ettik. İl ve ilçelerden köpeklerin toplu bir şekilde ilçemizin etrafına bırakıldığını düşünüyorum” şeklinde açıklamasını bitirdi.


Bu haber 1260 kez okundu.
3. Sayfa - 2:13 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

şanlıurfa araç kiralama