seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Vekil Gürel’i göreve davet etti !

Yeniden Refah Partisi İnegöl İlçe Başkanı İlhan Baykan, MODEF Fuarı ile alakalı basın açıklaması gerçekleştirerek ham madde sorununu gündeme getirdi. Baykan sorunun çözümü için Vildan Yılmaz Gürel’e çağrı yaptı. MODEF Fuarı’nın İnegöl için can damarı olduğunu belirten Baykan fuarı itibarsızlaştırmaya çalışanları ve Bursa’da yapılmasıyla ilgili gündem oluşturanları eleştirdi. Fuara sahip çıkılması gerektiğini vurgulayan Baykan, ham madde sorunuyla ilgili de Ak Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel’e çağrı yaptı.
EKONOMİ - Mart 31, 2022 3:50 pm A A

İlhan Baykan konu ile alakalı açıklamasında şu ifadeleri kullandı;
ENFLASYONUN ZİRVE YAPTIĞI BİR ORTAMDAYIZ
“Ekonomik dengelerin alt üst olduğu, geçtğimiz yıl aldığımız tüm ürünlerin bu yıl fiyatlarında yüzde 100’ün üstünde zam geldiği, akaryakıt, doğalgaz, elektrik gibi enerji giderlerinin dakikalar ve saatler içerisinde fiyat değiştiği, kısacası enflasyon canavarının cebimizi sömürdüğü bir ortamdayız. Uluslar arası Siyonist güçlerin içimizi olduğu gibi etrafımızı da yangın yerine çevirdiği bir çağdayız.”
HAM MADDE SORUNU MOBİLYACILARI RESMEN ERİTİYOR
“Bütün bu olumsuzluklar içerisinde ilçemizin lokomotifi olan mobilya sektörümüzün can damarı MODEF Fuarımızın 46.’sını icra etmiş olmanın sevincini yaşadık. 26 Mayıs 2021 tarihinde yaptığımız basın açıklamasında“gerek ilçemizde faaliyette bulunan odalardan gerekse İnegöl’ümüzü temsil eden vekillerimizden ve sadece seçim zamanı ilçemize uğrayan ve “oy deposu” olarak gören Bursa milletvekillerimizden gerekli desteği görmek istiyoruz. Fuar stantlarımızda sergilediğimiz pırıl pırıl ürünlerimizin, fuar alanına çıkana kadar ne zorluklarla üretildiğini görmelerini istiyoruz. Ham madde bulabilmek için tedarikçi firmalar önünde adeta sırada beklediğimizi ve her gün eridiğimizi görmelerini istiyoruz. Yine kiraların aşırı yüksek olduğunu, SSK ve vergi giderlerinin belimizi büktüğünü görmelerini istiyoruz. Kısacası oda, dernek ve devlet yetkililerimizi çay içmeye bekliyoruz. Dertlerimizi dinlemeye bekliyoruz “diye mobilyacı esnafımızın talebini dile getirmiştik. Aradan geçen yaklaşık bir yılda pek de bir şeyin değişmediğini üzülerek gördük. Daha fuar başlarken ham maddeye % 20 zam geleceğini, hatta bu nedenle midir bilinmez ham madde olmayan süreci yaşadık.”
VEKİL GÜREL HAM MADDE SORUNUYLA İLGİLİ GEREKLİ ÇALIŞMAYI YAPSIN
“ Geçtiğimiz hafta içinde Ak Parti Bursa Milletvekili ve İnegöl bölgemizin vekili Gürel’in servisçiler ile görüşüp problemlerin çözümü için gerekli çalışmaları yaptığını biliyoruz. Sayın vekilimizi, mobilyayla ilgili sıkıntıları da anlamaya dinlemeye ve gerekli yerler ile görüşüm çözüm bulmaya davet ediyoruz.”
FUARA SAHİP ÇIKMALIYIZ
“ Yine üzülerek ifade ediyoruz ki, bu fuar öncesi ve sonrasında kimileri fuarı bursa da yapmanın peşinde iken kimileri de fuarı itibarsızlaştırmanın peşine düşmüşler. Oysa bu fuarlarımız ilçemizin can damarıdır. Konunun tüm paydaşlarını can damarımıza sahip çıkmaya davet ediyoruz.”

 

 


Bu haber 360 kez okundu.
EKONOMİ - 3:50 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.