20° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Yaralı Köpek Sağlığına Kavuşuyor !

Çeltikçi Mahallesinde düşerek inşaat demirine saplanan köpek, İnegöl Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Bakım ve Tedavi Merkezinde sağlığına kavuşuyor.
GENEL - Haziran 23, 2020 4:43 pm A A

Geçtiğimiz hafta Çeltikçi Mahallesinde vatandaşlar, bir köpeğin inşaat demiri üzerine düştüğünü gördü. Demirin karnına saplandığı köpeğin kanlar içerisinde kaldığını gören vatandaşlar, durumu hemen 153 İnegöl Belediyesi Çözüm Merkezine bildirdi.

TEDAVİ ALTINA ALINDI
İhbar üzerine İnegöl Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri yaralı köpeğin bulunduğu yere giderek acılar içerisinde bulunan hayvanı saplandığı demirden çıkararak İnegöl Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Bakım ve Tedavi Merkezine götürdü. Burada tedavi altına alınan köpek, 8 gün gibi bir sürede sağlığına kavuştu.

Tedavisi süren yaralı köpeğin sahipli olduğu ve İnegöl Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Bakım ve Tedavi Merkezinden yapılan paylaşımlar sonucu, sahibinin yetkililere ulaşarak 1 haftadır köpeklerini aradıklarını söylediği ifade edildi. Yaralı köpek, şimdi tamamen iyileşip yeniden yuvasına kavuşmak için bekliyor.


Bu haber 800 kez okundu.
GENEL - 4:43 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kayıt yaptıracaklar dikkat !
  İnegöl Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünden açık lise ve açık ortaokula kayıt yaptıracak olanlara uyarı geldi.
 • 02
  Beşinci Mevsim kreşinde kayıtlar başladı !
  İnegöl Belediyesi’nin sosyal belediyecilik örneği faaliyetlerinden olan Beşinci Mevsim Kreşinde 2020-21 eğitim öğretim dönemi için kayıtlar alınmaya başladı. 21-25 Eylül arasında kayıtların alınacağı kreşte, pandemi tedbirleri de üst düzeyde tutuluyor.
 • 03
  Bu maç güzel mesaj verdi !
  İnegölspor Teknik Direktörü Osman Özdemir, 0-0 biten Zonguldak Kömürspor maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • 04
  Can pazarı yaşandı !
  Gece saatlerinde kırsal Cerrah mahallesinde meydana gelen kazada otomobil ile çarpışan motosiklet sürücüsü ağır yaralandı.
 • 05
  Bakan duyurmuştu.. Bugün resmen başladı !
  İçişleri Bakanı Soylu, ehliyet bilgilerinin çipli kimlik kartları ile birleştirilmesi projesinin bugünden itibaren başlayacağını duyurdu.