Hafif kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR
27H5s.gif n8Oao.gif B7yTL.gif

Yasağın ilk dakikalarında ceza yağdı !

Türkiye genelinde başlayan sokağa çıkma kısıtlamasının ilk dakikalarında İnegöl’de kısıtlama yasağına uymayan 7 kişiye cezai işlem uygulandı.
GENEL - Kasım 28, 2020 9:58 pm A A

Cezai işlem uygulanan Emin D.(26)’nin “Haberimiz yok, kömür almaya çıkmıştık” şeklindeki bahanesi şaşırttı. Kimliği olmayan şahsın arkadaşı kimliğini getirince ikisinede cezai işlem uygulandı.

İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri sokağa çıkma yasağının başlamasıyla beraber 15 Temmuz şehitler meydanına çıkan tüm kavşaklarda denetimlere başladı.Muafiyet dışında olan ve kurallara uymayarak dışarı çıkan 5 kişiye cezai işlem uygulandı.

 

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 3170 kez okundu.
GENEL - 9:58 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yasak uzatıldı !
  Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen hamsi avına İstanbul Boğazı’nda ve Karadeniz’in büyük bir bölümünde kısıtlama süresi 28 Ocak’a kadar uzatıldı.
 • 02
  İnegöl’de kar coşkusu yaşanıyor !
  İnegöl’de günlerdir beklenen kar yağışı iyice etkisini gösterince, vatandaşlar yasağı unutarak karın keyfini çıkarmak için kendilerini dışarı attı.
 • 03
  Bir zamda bankalardan !
  Bankalar, işlem ücretlerinde bazı düzenlemeler yapmaya hazırlanıyor. 2020 yılının TÜFE ‘sinin açıklanmasının ardından EFT ve havale ücretlerine gelen zam oranı belli oldu.
 • 04
  ARTIK E-DEVLET’TEN YAPILACAK..
  Öğrencileri ilgilendiren flaş açıklama Cumhurbaşkanlığı’dan geldi. Burs ve kredi ile ilgili önemli değişiklik.
 • 05
  ARAÇ SAHİPLERİ DİKKAT!
  Motorlu taşıtlar vergisinde bu yıla ilişkin ilk taksit ödemesinin 1 Şubat Pazartesi gününe kadar yapılması gerekiyor, geçmiş dönem borçlarının yapılandırılması için de aynı tarihe kadar başvuru imkanı bulunuyor.