Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

Yasağın kalkacağı tarih belli oldu !

Sokağa çıkma kısıtlamasının kaldırılması hakkında açıklama geldi. Hükümetten gelen son dakika bilgilerine göre 1 Mart tarihinde yeni normalin hayata geçmesi bekleniyor.
GENEL - Şubat 16, 2021 8:41 am A A

1 Mart 2021 tarihinden itibaren bu sistemin geçerli olacağı, kısıtlamaların iller bazında bu tarihten itibaren gevşetileceği öğrenildi.

Sağlık Bakanlığı dün akşam bir tablo paylaştı ve 100 bin kişi başına illerdeki vaka sayısını gösteren haritayı yayımladı. Bu haritaya göre hareket edileceği ve illerde vakaların azlığına göre kısıtlamaların azaltılacağı, gevşetileceği öğrenildi.

Sokağa çıkma yasağında ise iller bazında saat değişikliği yapılacağı bildirildi. Hafta sonu yasaklarının kaldırılacağına yer verildi. Akşam kısıtlamalarının devam edeceği öğrenildi.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 2750 kez okundu.
GENEL - 8:41 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ünlü oyuncu hayatını kaybetti !
  Tiyatro ve sinemanın usta oyuncusu Rasim Öztekin, dün öğle saatlerinde fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı.
 • 02
  Chp Kadın Kolları Dünya Kadınlar Gününü Kutaldı !
  8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi kadın kolları Atatürk anıtı’na çelenk koydu.
 • 03
  Seyahat Yasağı Hakkında Açıklama
  Şehirlerarası seyahat yasağı hakkında son dakika açıklaması geldi.
 • 04
  Kadınların korona ilacı; nakış, makrome, resim
   Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Türkiye’nin en büyük workshop etkinliğinde bir araya gelen kadınlar, sokağa çıkma kısıtlamaları, maske mesafe tedbirleri ve iş yerlerine uygulanan kısıtlamalar yüzünden ağırlıklı olarak evlerde geçirdikleri son bir yılın stresini punch nakışı ve makrome yaparak, kanvas tablo boyayarak attı.
 • 05
  ‘Mavi Bursa’ için yoğun mesai !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu tarafından belirlenen kriterlere göre orta riskli sarı grupta yer alan Bursa’nın bir an önce mavi listeye girebilmesi için gece gündüz demeden dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürüyor.