20° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Yaşlı Çift Torun Kurbanı oldu !

Olay Alanyurt Esentepe mahallesinde meydana geldi. Hayırsız torun dede ve babaannesini darp edip paralarını alarak  kayıplara karıştı. 
3. Sayfa - Mayıs 10, 2020 4:24 am A A

Alınan bilgilere göre olay Esentepe Mahallesinde bulunan bir sitede meydana geldi. Canından çok sevdiği torunuyla aynı ismi taşıyan 77 yaşındaki Ali Osman S. ile eşi 77 Yaşındaki Emine S.’nin yıllardır torunlarından çekmediği eziyet kalmadı. Tüm ikazlarına rağmen hayırsız torun onları darp edip defalarca paralarını zorla alıp evi terk etti.

Son olarak sabah saatlerinde dedesinin evine giden 27 yaşındaki Ali Osman S. dedesinden para istedi. Ancak ret cevabı alınca dedesi ve ninesini darp etti. Ardından Bin 500 TL paralarını ve cep telefonlarını alıp kayıplara karıştı. Gözyaşları içerisinde polisleri arayan talihsiz yaşlı çift Polisten yardım istedi.

İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri ambulansla şahısları hastaneye kaldırdı. Buradaki tedavilerin ardından ifadeleri alınmak üzere karakola götürülen yaşlı çift ifadelerinde kendilerini torunlarının darp ettiğini ve paralarını aldığını belirterek; “Artık dayanacak gücümüz kalmadı. Bizleri sürekli darp ediyor, para istiyor yetkililer alsın bunu bizim başımızdan. Ne olur bize yardım etsin devletimiz.” dedi.

Polis ekibi şimdi her yerde dede ve ninesini darp eden şahsı arıyor. Olayla ilgili soruşturma ise sürdürülüyor.


Bu haber 1520 kez okundu.
3. Sayfa - 4:24 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  EHLİYET BİLGİLERİ ÇİPLİ KİMLİK KARTIYLA BİRLEŞİYOR
  İçişleri Bakanı Soylu, ehliyet bilgilerinin çipli kimlik kartları ile birleştirilmesi projesinin yarından itibaren başlayacağını duyurdu.
 • 02
  Yüzyüze eğitim yarın başlıyor !
  Yüz yüze eğitim, 6 aylık aranın ardından artan vakaların gölgesinde başlıyor. Mart ayında ara verilen yüz yüze eğitim yarın anaokulu ve birinci sınıflar için başlayacak
 • 03
  Zam beklentiler kadar olacak mı ?
  En düşük asgari ücret 2700 TL’ye yükseliyor! Konu ile ilgili çalışmalar başladı. Şimdi tüm gözler komisyonuna çevrildi. Zam konusunda tüm çalışanlar merak ediyor.
 • 04
  Beklenmeyen istifa !
  Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Besim Hacıoğulları, görevinden istifa etti.
 • 05
  Korkutan Deprem !
  Son depremler… Malatya’nın Hekimhan ilçesinde 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Hekimhan’da cuma günü 4 büyüklüğünde iki sarsıntı meydana gelmişti.