seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Yazarlar Okullarda Öğrencilerle Buluşuyor !

İnegöl Belediyesi’nin düzenlediği 5. İnegöl Kitap Günleri kapsamında 30 yazar, 35 okulda öğrencilerle bir araya geliyor. Yazarların kitapları İnegöl Belediyesi tarafından öğrencilere ücretsiz olarak dağıtılıyor.
Eğitim - Kasım 25, 2021 7:55 pm A A

İnegöl Belediyesi’nin bu yıl 5’incisini düzelttiği Kitap Günleri Fuarı tüm hızıyla sürüyor. 100’ü aşkın yayınevi ve yazar, 1 milyon kitap, kitap okuma etkinlikleri ve birbirinden değerli kampanyaları içerisinde barındıran kitap şöleni, okul buluşmalarıyla şehrin tamamına yayılıyor. Sadece fuar alanıyla sınırlı kalmayan etkinlik kapsamında İnegöl Belediyesi organizasyonuyla 30 farklı yazar 35 okulda öğrencilerle buluşuyor.

YAZARLAR KİTAPLARINI ÖĞRENCİLER İÇİN İMZALIYOR

Öğrencilerin kitap sevgisini arttırmak, yazarlarla yakın diyaloğa girmelerini sağlayarak okumaya teşvik etmek amacıyla yapılan okullarda yazar buluşmaları kapsamında, İnegöl Belediyesi buluşmaların yapılacağı okullara gidecek sponsorlar desteğiyle alınan toplam 7 bin 500 kitabı öğrencilere ücretsiz olarak hediye ediyor. Buluşmalar sırasında yazarlar öğrencilerle hem söyleşi gerçekleştiriyor hem de küçük hayranları için kitaplarını imzalıyor.

Okullarda yazar buluşmaları kapsamında Pazartesi günü Mehmet konuk 6 Eylül Ortaokulunda, Eda Bildek İstaş Kentaş Ortaokulunda, Tuncel Altınköprü Erdem Beyazıt İmam Hatip Ortaokulunda ve Nehir Aydın Gökduman ise İshakpaşa İlkokulunda öğrencilerle bir araya geldi. Salı günü; Tuncel Altınköprü Mahmudiye İmam Hatip Ortaokulunda, Bestami Yazgan İnegöl İlkokulunda, Yusuf Dursun Dumlupınar Ortaokulunda, Anıl Basılı Fatih İlkokulunda ve İlknur Bektaş Dörtçelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrencilerle buluştu. Çarşamba günü de Ali Karaçam Müşerref Muzaffer Samdağ İlkokulu, H. Salih Zengin Ticaret Sanayi İlkokulu, Bilal Özbay Müşerref Muzaffer Samdağ İlkokulu, Oğuz Saygın Hacı Sevim Yıldız Kampüsü, Sibel Aydın Nene Hatun Kız Meslek Lisesi ve Rana Demiriz Atatürk Ortaokulunda söyleşi ve imza gününe katıldı. Perşembe ve Cuma günleri de 17 okulda 17 yazarla öğrenci buluşmaları devam edecek.

resim yükle

Bu haber 690 kez okundu.
Eğitim - 7:55 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Kitap Fuarı Dolu Dolu Geçti
  İnegöl Belediyesi’nin bu yıl 5’incisini düzenlediği Kitap Günleri Fuarı sona erdi. Fuarın son gününde geleneksel kitap kulesi çekilişi ile 5 kişiye 200 kitap ve kitaplık hediye edilirken, Belediye Başkanı Alper Taban dolu dolu bir etkinlik yapıldığını söyledi.
 • 02
  BENZİN VE MOTORİNE İNDİRİM!
  Son dönemde üst üste gelen zamlarla 10 lira sınırına dayanan benzin ve motorine büyük indirim geldi. İndirim bu gece yarısından itibaren geçerli olacak.
 • 03
  Yeni varyant tüm dünya’yı harekete geçirdi !
  Dünya Sağlık Örgütü tarafından Omicron varyantı ile alakalı uyarılar geldi. Aşılı kişilerde de kovit vakalarının artabileceği ifade edildi.
 • 04
  ALTIN YENİDEN TIRMANIŞA GEÇTİ
  Dolar fiyatlarının yükselmesi ve yeni varyant açıklamalarının gelmesi altın fiyatlarını yükseltti.
 • 05
  Et’e büyük zam kapıda !
  Piyasadaki birçok kalemde yaşanan fiyat artışı kırmızı eti de etkiledi. İnegöl’de kırmızı et fiyatlarına zam geldi. Kasaplar, yıl sonu et fiyatlarının 100 lira olabileceğini ifade etti.