seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
resim yükle

Yazıyı görenler şok oldu !

Hamidiye Mahallesi’nde sağlık hizmeti veren 19. Nolu Aile Sağlığı Merkezinde meydana gelen olayda doktoru tehdit eden şüphelinin cezası şaşırttı.
GENEL - Aralık 15, 2021 10:14 pm A A

Olay Hamidiye Mahallesi’nde sağlık hizmeti veren 19. Nolu Aile Sağlığı Merkezinde meydana geldi. A.S. isimli şahıs koronavirüs aşısı olmak için sağlık merkezine geldi. Henüz aşıların gelmediğini öğrenen A.S., Doktor F.Z.’yi tehdit etmesi nedeniyle Doktor’ beyaz kod’ butonuna bastı. O sırada dışarıya çıkarak kayıplara karışan şahsın daha sonra yakalanması üzerine İnegöl Cumhuriyet Başsavcılığınca taraflar arasında uzlaşma hükümlerinin uygulanmasına karar verildi.
UZLAŞTILAR
Şüpheli ve mağdur doktor, İnegöl Adliyesindeki Uzlaştırma bürosunda karşı karşıya geldi. Doktor, şüpheliden bir şartla şikayetçi olmayacağını söyledi. Doktorun, sağlık merkezi kapısına “Bu aile sağlığı merkezinde çalışan sağlık çalışanlarına yaptığım kabalıktan dolayı özür dilerim” yazısını 1 hafta boyunca asmasını istedi. Şüpheli, şartı kabul etti. 1 metre uzunluğunda, 1 metre genişliğindeki beyaz kağıda ifadeleri yazan şüpheli, özür yazısını sağlık merkezinin kapısına astı. 1 hafta boyunca kapıda asılı olan yazıyı gören hastalar kısa süreli şaşkınlık yaşadılar.
Yargılama sürecinin bir parçası olan Uzlaştırma işlemleri sayesinde iki tarafta süreçten mutlu ayrıldılar.

resim yükle

Bu haber 470 kez okundu.
GENEL - 10:14 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Halk en az politikacılara ve medyaya güveniyor
  Halkın 6,7 puan ile en çok orduya güvendiği görüldü.
 • 02
  Türk Lirası hiç bu kadar değersiz olmamıştı !
  TÜFE bazlı reel efektif döviz kuru 47,82’ye inerek 1994’e kadar giden veri setinde en düşük seviyeye geriledi
 • 03
  Baba ile iki oğlu ölüm uykusuna yattı !
  Adana’da meydana gelen olay yürekleri dağladı. Dün gece saatlerinde meydana gelen olayda baba ile iki oğlu sobalı odada beraber uykuya daldı.
 • 04
  Bursa itfaiyesi 19 bin olaya müdahale etti
  Bursa Büyükşehir Belediyesi itfaiyesi, 2021 yılında il genelinde 9166’sı yangın, 9669’u arama kurtarma ve 329’u diğer itfaiye olayları olmak üzere toplam 19 bin 164 olaya müdahale etti. Toplam 4518 olayla arazi otluk ve çöplük yangınları ilk sırada yer alırken, bunu 1587 olayla konut yangınları takip etti. İtfaiyenin verilerine göre, Bursa’da 2946 olayla en fazla itfaiye olayının yaşandığı gün ise pazartesi oldu.
 • 05
  İnegöl Belediyesi “Mobil Vatandaş” Uygulamasıyla Artık Cebinizde
  İnegöl Belediyesi kurumun tüm online hizmetleri, duyurular ile zamana ve mekâna bağlı kalmaksızın birçok önemli belediyecilik faaliyetlerini içerisinde barındıran “Mobil Vatandaş” uygulamasını hizmete aldı. IOS ve Android cihazlarda kullanılan uygulamanın tanıtımını Belediye Başkanı Alper Taban yaptı.