12° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

Yeni Başkan Umut Ortakçı Oldu

Ortakçıspor Olağan Genel Kongresi’nde tek liste ile gidilen seçimde başkanlığa Umut Ortakçı getirildi. Ortakçıspor Olağan Genel Kongresi önceki gün Angelacoma Otel toplantı salonunda gerçekleştirildi. Üyelerin çoğunluğunun katıldığı kongrede başkanlığa Umut Ortakçı getirildi. Umut Ortakçı başkanlığında oluşan yönetim kurulu Orhan Okur, Yavuz Sevinç, Alican Ortakçı, Vildan Vurgun, Ahmet Ortakçı ve İrfan Balaçiçek’ten oluştu. ORTAKÇI SPORCULARI OLİMPİYATTA […]
Spor - Şubat 23, 2015 8:02 pm A A

Ortakçıspor Olağan Genel Kongresi’nde tek liste ile gidilen seçimde başkanlığa Umut Ortakçı getirildi.

Ortakçıspor Olağan Genel Kongresi önceki gün Angelacoma Otel toplantı salonunda gerçekleştirildi. Üyelerin çoğunluğunun katıldığı kongrede başkanlığa Umut Ortakçı getirildi. Umut Ortakçı başkanlığında oluşan yönetim kurulu Orhan Okur, Yavuz Sevinç, Alican Ortakçı, Vildan Vurgun, Ahmet Ortakçı ve İrfan Balaçiçek’ten oluştu.

ORTAKÇI SPORCULARI OLİMPİYATTA YER ALACAK

Seçim sonrası konuşan Umut Ortakçı, “2012 senesinde kurmuş olduğumuz kulübümüz çok kısa bir dönem içerisinde başarıları ile ön plana çıkmayı başardı. İlk kurulduğumuz aylarda yüzme sporunun önemini anlatmaya çalıştık fakat gerçekten çok zorlandık. Sporun sadece futbol olarak algılandığı bir ortamda yüzme sporunu kabul ettirmek çok zordu. Fakat başarmak da bir o kadar önemli idi bizim için. Çok şükür ki geldiğimiz noktada bunu başardığımızı görüyoruz. Henüz çok yeni bir kulüp olmamıza rağmen il, bölge ve Türkiye şampiyonlukları alan sporcularımız var. Bunlar da bizleri ilerisi için ümitlendirmeye devam ediyor. Alt yapımızda 130 sporcuya eğitim veriyoruz ve bu pırıl pırıl gençlerimizden birkaç tanesi inşallah önümüzdeki hedefimiz olan olimpiyatlarda yer alırsa bizim için en büyük mutluluk kaynağı bu olur.

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Seçim sonrası değerlendirme toplantısı yapan yönetim kurulunda görev dağılımı da hemen yapıldı, Umut Ortakçı başkanlığında oluşan yönetimde 2. Başkanlığa Orhan Okur, yüzme sorumluluğuna İrfan Balaçiçek, Alican Ortakçı ve Yavuz Sevinç, Muhasipliğe Vildan Vurgun, federasyon temsilciliğine de Ahmet Ortakçı getirildi.

 


Bu haber 1880 kez okundu.
Spor - 8:02 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İç İşleri Bakanlığı’ndan Son Dakika Genelgesi
  Cumhurbaşkanı kabine toplantısı sonrasında yapmış olduğu basın toplantısında sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili herhangi bir açıklama yapmamıştı. Sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili son dakika genelgesi’ni İçişleri Bakanlığı yayınladı.
 • 02
  Renault 15 bin kişiyi işten çakaracak !
  Fransız otomobil devi Renault, önümüzdeki günlerde 10 bin 400’ü dünya genelinde, 4 bin 600’ü Fransa’da olmak üzere 15 bin kişiyi işten çıkaracak.
 • 03
  Günlük bilanço açıklandı !
  Türkiye’de son 24 saatte 1182 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu, 30 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 160 bin 979, can kaybı 4 bin 461 oldu. Bakan Koca: “Test sayısı düne göre 1,6 oranında arttı. Yeni vaka sayısı öngörülebilir seviyede. İyileşen hasta sayımızsa dünden 290 fazla. Gelecek günler, MASKE VE SOSYAL MESAFE KURALININ HER İKİSİNE BİRLİKTE uymamıza […]
 • 04
  Cumhurbaşkanı önemli konularda açıklama yaptı !
  Tarabya’daki Huber Köşkü’nde gerçekleştirilen kabine toplantısı, 4 saat sürdü.
 • 05
  Ümitalan’da korkutan kaza !
  Bursa Ankara yolu ümitalan mevkinde meydana gelen kazada 2 otomobil çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile taklalar atan araçta iki kişi yaralandı.
şanlıurfa araç kiralama