18° Parçalı az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Yeni Hafta’da Hava Nasıl Olacak ?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan son tahminlere göre , İnegöl’de yaklaşık bir haftadır etkili olan sıcak ve nemli hava Çarşamba günü etkisi yitiriyor.
GENEL - Temmuz 6, 2020 2:26 am A A

Aşırı sıcak ve nemli hava Çarşamba günü yerini gök gürültülü sağanak yağışa bırakacak.Yağışla birlikte sıcaklık değeri 9 derecelik düşüşle 24 derecelere inecek.

Bir gün etkili olacak yağmur sonrasında etkisini yitirecek.Mevsim normalleri seviyesine dönecek hava, hafta sonuna kadar 30 – 31 dereceler civarında olacak.


Bu haber 2300 kez okundu.
GENEL - 2:26 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  MOSDER: Mobilya sektörü yönünü 2021 yılına çevirdi!
  Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak 2021-2023 döneminin ekonomideki yol haritasını çizecek Yeni Ekonomi Programı’nı açıkladı. ‘Yeni Dengeleme, Yeni Normal ve Yeni Ekonomi’ olmak üzere 3 ana başlık altında toplanan programı mobilya sektörü adına değerlendiren Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) Başkanı Mustafa Balcı, “Sayın bakanımızın üzerinde durduğu katma değerli üretim, istihdam ve ekonomik hayatın sürdürülebilirliğinin sağlanması noktasında mobilya sektörünün Türkiye ekonomisi üzerindeki rolü oldukça büyüktür” dedi.
 • 02
  İnegöl’ün 193 Maddelik Doğal Afet Eylem Planı Tamamlandı
  İnegöl Belediyesi öncülüğünde farklı kurumlardan 11 kişinin oluşturduğu Doğal Afetler Risk ve Eylem Planı Kurulu, 2019 yılı Kasım ayında başlattığı çalışmasını tamamladı. Kurul; kısa, orta ve uzun vadede yapılacak 193 maddelik eylem planını hazırladı. Belediye Başkanı Alper Taban, bugün düzenlenen basın toplantısında hazırlanan raporu açıklayarak atılacak adımları duyurdu.
 • 03
  Çorum FK’da Sinan Kurumuş sesleri
  TFF 2.Lig Beyaz gurupta mücadele eden İnegölsporun rakibi Çorum FK, İnegöllü isim Sinan Kurumuş ile prensipte anlaştı. Kurumuş yarın Çorum’a gidecek.
 • 04
  Bakan Koca’dan açıklama
  Son dakika haberi: Bakan Koca bugünkü verileri açıkladı.
 • 05
  Benzine zam geldi!
  Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) tarafından yapılan açıklamaya göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatına 14 kuruş zam geldi.