10° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Yeni Hafta’da Hava Nasıl Olacak ?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre yeni haftanın başında, Balkanlar üzerinden gelecek olan soğuk ve yağışlı ilçemizde etkili olacak.
GENEL - Kasım 24, 2019 9:33 pm A A

Yarından itibaren etkili olmaya başlayacak yağışlı hava sıcaklık değerlerinde düşürecek.

Pazartesi günü 18 derece olan sıcaklık, Çarşamba gününe kadar aralıksız sürecek yağışlarla beraber 14 dereceye kadar düşecek.

Perşembe günü bir gün süreyle etkisini yitirecek yağışlı hava, Cuma günü ile birlikte, hafta sonuna kadar etkili olmaya devam edecek.

Hafta başından itibaren yağışlarla birlikte sıcaklık değerleri 18 derece ile 14 derece arasında değişkenlik gösterecek.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 2550 kez okundu.
GENEL - 9:33 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl’de bisiklet çalan genç kız yakalandı !
  İnegöl’de çaldığı bisiklet ile aynı sokağa 1 gün sonra gelen şüpheli, bisiklet sahibi tarafından yakalanarak polise teslim edildi.
 • 02
  Eğitimden üretime BUSMEK farkı !
  Bursa’da 2006 yılında faaliyete başlayan Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Merkezi, nitelikli iş gücünün üretime kazandırılmasıyla eğitim ve emeğin istihdama dönüştüğü önemli bir merkez haline geldi.
 • 03
  Fırsatçı firmalara ceza !
  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Haksız fiyat değerlendirme kurulu tarafından incelemeye alınan 40 firmadan, maskede fahiş zam yaptığı belirlenen 24 firmaya idari para cezası uygulandığını açıkladı.
 • 04
  İnegöl Belediyesi’nden askıda 20 bin pide !
  İnegöl Belediyesi, 2019 yılında başlattığı Askıda İyilik Hareketini Ramazan ayında askıda pide uygulamasıyla sürdürüyor. Şehirdeki tüm fırınlara askı için 100’er adet pide siparişi verilirken, toplamda 20 bin askıda pide ile ihtiyaç sahiplerine destek sağlandı. Ayrıca bir başka Osmanlı geleneği Zimem Defteri uygulamasıyla mahalle bakkallarının veresiye defterleri satın alınarak borcunu kapatamayan vatandaşların borçları İnegöl Belediyesi öncülüğünde başlatılan kampanyayla ödeniyor.
 • 05
  Bakan açıkladı İndirim geliyor ..
  TOKİ’den konut ve iş yeri satın alan ve taksit ödemeleri süren vatandaşlardan gelen yoğun istek üzerine %20 indirim kampanyası bu yıl da uygulanacak.