17° Hafif yağmur
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Yeni Kısıtlamalar Gündemde !

İki haftada bir olağan toplantısını yapan Cumhurbaşkanlığı kabinesi, yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında toplanacak.
GENEL - Mart 28, 2021 2:45 pm A A

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kısıtlamaları yeniden getirmekten yana olmadıklarını fakat koronavirüs vakalarında artışın sürmesi halinde yeniden ek tedbirler getirilebileceğini geçtiğimiz haftalarda ilan etmiş,Cuma namazı çıkışının ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada , “Değerli arkadaşlar, mutasyonun inişli çıkışlı görüntüleri karar almada zorluyor, bide de son zamanda böyle bir sıkıntı var, biz tüm şartları zorlayarak yine de mümkün olduğunca şartları zorlayacağız, aldığımız kararı koruyacağız, neticede zorlanırsak, ister istemez, vatandaşımızın sağlığı için süreci devam ettireceğiz ” dedi.

Kabine yarın toplanacak , en çok merak edilen konuların başında tekrar sokağa çıkma yasağı gelecek mi , yada tedbirler tekrar artırılacak mı sorusu var.

Yarın kabine toplantısı sonrası Erdoğan’ın açıklama yapması bekleniyor.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 3050 kez okundu.
GENEL - 2:45 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  HAYIR DUASI !
  Pencerede bir rüzgarın ahengi, ömürde bir hüzün esintisi… Bekleyişler, gelmeyenler, gelemeyenler… Dünya ne garip bir sahne… Bolluğuna erişilen her şey ziyan, boşluğu hissedilen her şey ulaşılmaz. Birinin yarasına şifa vesilesi, birinin gönlüne dokunulan sözler silsilesi…
 • 02
  Ünlü oyuncu hayatını kaybetti !
  Tiyatro ve sinemanın usta ismi Erol Demiröz, 81 yaşında hayatını kaybetti.
 • 03
  BURSA’DAKİ HAFTALIK VAKA SAYISI BELLİ OLDU!
  Son dakika haberine göre Türkiye’nin illere göre haftalık vaka sayısı açıklandı. Bursa’daki korkutan artış dikkat çekti.
 • 04
  Yeni haftada hava nasıl olacak ?
  Meteoroloji İnegöl için 19 Nisan Pazartesi hava tahmin raporunu bildirdi. Buna göre sağanak yağış İnegöl’de etkili olmaya devam edecek.
 • 05
  Kurşunlu’da metruk bina yandı !
  Kurşunlu mahallesinde 2 katlı metruk bina cayır cayır yandı.