24° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Yeni Mahalleye 13 Araçlık Otopark Yapılıyor

İnegöl Belediyesi, Yeni Mahalle Malazgirt Camisi yanındaki 195 m2 alanda yeşil alan, 13 araçlık otopark ve tretuvar düzenlemesi gerçekleştiriyor.
Manşet Haber - Haziran 15, 2020 5:23 pm A A

Yaz aylarıyla birlikte yapım çalışmalarına hız veren İnegöl Belediyesi, Yeni Mahallede 13 araçlık mahalle otoparkı için çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger, bugün beraberindeki meclis üyesi ve AK Partili yöneticilerle beraber çalışmayı yerinde inceledi. Uygulama hakkında bilgi de veren Dülger, “Yeni haftaya başladık. Havaların düzelmesiyle ve yeni normalleşme süreciyle birlikte biz de İnegöl Belediyesi olarak çalışmalarımıza hız verdik. Bugün Yeni Mahalle Malazgirt Camisinin hemen yanındaki alanda 13 araçlık otoparkımızın çalışmasını incelemek için buradayız. 195 m2 alan içerisinde 13 araçlık otopark, ağaçlık alan ve tretuvar var. Alanın tüm kısımlarında yeşillendirmeler yapılacak. Geçen yıl bu alanla ilgili hem muhtarlığımızdan hem de cami cemaatimizden ve derneğimizden talepler geldi. Gerekli çalışmayı yaparak bu projeyi oluşturduk. Yapım çalışması sırasında da yerinde görmek istedik” dedi.


Bu haber 750 kez okundu.
Manşet Haber - 5:23 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Hareketli gece
  Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmalarına yönelik çalışma yapıldı.
 • 02
  İç İşleri Bakanlığı’ndan flaş açıklama !
  İçişleri Bakanlığı: “26 Eylül 2020 tarihi itibarıyla yurt ve pansiyonlarda 2 bin 157 kişi izolasyon altında tutuluyor.
 • 03
  Milletimizin yanında olduk !
  Bakan Albayrak: Milletimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz dedi.
 • 04
  Koronavirüste son dakika
  Sağlık Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verileri paylaşıldı.
 • 05
  Koronavirüs aşısında bir iyi haber daha !
  ABD merkezli Johnson&Johnson (J&J), ürettiği yeni tip koronavirüs (covid-19) aşısının, klinik deneylerde virüse karşı güçlü bağışıklık oluşturduğunun gözlendiğini bildirdi.