25° Az bulutlu
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif

Yeniden aday oldu !

18 Haziran Cuma günü gerçekleşecek olan Mobiliyum Genel Kurulu’nda mevcut başkan Talha Timur Han tekrar aday olduğunu açıkladı.
GENEL - Haziran 9, 2021 8:54 pm A A

Yönetime geldikleri tarihten itibaren verdikleri sözlerin %90’nını gerçekleştirdiklerini belirten Talha Timur Han “Göreve geldiğimiz süre boyunca; iyisiyle ve kötüsüyle devralmış olduğumuz görevi önce Rabbimizin, akabinde sizlerin de desteği ile bugünlere kadar getirdik. Bu süreç içerisinde sizlere vermiş olduğumuz sözlerin %90’nını yerine getirmenin şükrünü, Şahsım ve Yönetim Kurulum olarak dile getirmekteyiz. ”

TEKRAR ADAYIM

Tekrar aday olduğunu belirten Talha Timur Han
“18 Haziran Cuma günü Saat 17.00‘da Morrian Hotel’de gerçekleştirilecek olan Mobiliyum Genel Kurul Seçiminde, Mobiliyum Yönetim Kurulu Başkanlığına sizlerin de teveccühü ile tekrar aday olduğumu belirtmek isterim. Değer kattığımız Mobiliyum AVM’mize yeni değerler katmak, sağlamış olduğumuz birlik ve beraberliğimizin devam etmesi adına sizlerin de 18 Haziran Cuma günü Saat 17.00‘de Mobiliyum AVM’mize sahip çıkmanızı ve desteklerinizi beklemekteyiz.” dedi.
B ETABINI BİTİRMİŞTİ

Talha Timur Han göreve geldiğinde bankalara olan borçları kapatmış ve yarım kalan B Etabını bitirmişti.

MOBİLİYUM ADINDAN SÖZ ETTİRDİ

Talha Timur Han yönetimi son dönemlerde Elazığ depremi sonrası depremzedelere yaptığı mobilya yardımları ve ulusal televizyon kanallarına yaptığı reklam çalışmaları Mobiliyum marka değerini yükseltmeyi başarmıştı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 330 kez okundu.
GENEL - 8:54 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  173 Fidan Toprakla Buluştu !
  İnegöl Belediyesi, Yeni Mahalle’de 5 ayrı noktada toplam 5 bin 575 m2 alan üzerinde koruluklar, çocuk oyun alanları, fitness alanları, semt sahası ve otoparkların yer aldığı bir yaşam alanı inşa ediyor. Yapım çalışmaları süren alanda, bugün 173 adet fidanın dikimi gerçekleştirildi.
 • 02
  MEMLEKET PARTİSİ İNEGÖL İLÇE BAŞKANI YASEMİN SOYDAN OLDU !
  Muharrem İnce’nin kurmuş olduğu Memleket Partisi’nin İnegöl İlçe Başkanlığına Yasemin Soydan atandı.
 • 03
  “İslam, şehir ve medeniyet”
  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından periyodik olarak düzenlenen kişisel gelişim ve farkındalık yaratma eğitimleri kapsamında personele “İslam, şehir ve medeniyet” konulu eğitim verildi.
 • 04
  İnegöl’de kanlı hesaplaşma !
  Metal Sanayide meydana gelen silahlı kavgada 1 kişi yaralandı.
 • 05
  3 aracın karıştığı kaza kamerada; 3 yaralı !
  Mahmudiye mahallesinde meydana gelen kazada 2 hafif ticari araç çarpışarak, motosikletliye çarpıştılar; 3 sürücü yaralandı. Kaza anı bir işyeri güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı yansıdı.