Sisli
 • EURO 6.64
 • DOLAR 6.14

YEREL KÜLTÜR DERNEĞİ 19 MAYIS KUTLAMA MESAJI

İnegöl Yerel kültür Derneği adına 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençik ve Spor Bayramı’nın ülkemiz tarihinde önemli dönüm noktalarından biri olduğunu belirten İbrahim Ertaş 97.Yıldönümünü kutladığımız 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında şunları söyledi: “Tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919’da, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları tarafından Samsun’da çakılan […]
GENEL - Mayıs 18, 2016 4:58 pm A A

İnegöl Yerel kültür Derneği adına 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençik ve Spor Bayramı’nın ülkemiz tarihinde önemli dönüm noktalarından biri olduğunu belirten İbrahim Ertaş 97.Yıldönümünü kutladığımız 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında şunları söyledi:

“Tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs 1919’da, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları tarafından Samsun’da çakılan kıvılcım, Anadolu’da ateş topuna dönüşerek ulusal kurtuluş savaşının kazanılmasını ve bugünkü hür ve demokratik, laik Türkiye Cumhuriyeti’nin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Kurtuluşumuzun başlangıcı olan bu anlamlı günde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle anıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığının sonsuza kadar korunmasında, milletimizin birlik ve beraberlik içinde yaşamaya devam etmesinde özellikle gençlerimize büyük görevler düşmektedir. Atatürk’ün gençlerimize emanet ettiği vatanımızın korunması dileğiyle tüm milletimizin ve gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyoruz.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Bu haber 880 kez okundu.
GENEL - 4:58 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Altın rekor üstüne rekor kırıyor
  Altın rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor.Gram altın yeni rekorunu kırdı.  330 lirayı aşan gram altında kısa bir süre sonra 325 liraya geriledi .
 • 02
  Yeni Haftada Hava Nasıl Olacak ?
  İnegöl’de bugün sıcaklık en yüksek 17 derece dolaylarında seyrediyor. Yer yer hafif yağmur geçişleri gözlenirken kuvvetli rüzgara karşı tedbirli olunması gerekiyor.
 • 03
  Akhisar’da deprem Bursa’da hissetti
  Bursa’da deprem meydana geldi.
 • 04
  Türkiye teyakkuza geçti
  İçişleri Bakanlığınca, 81 ile gönderilen “hudut kapılarında alınması gereken tedbirler”e ilişkin genelgeye göre, İran ile kara hudut kapılarından İranlılar ve diğer yabancıların saat 17.00’den itibaren Türkiye’ye girişi yasaklandı. İran üzerinden hava yoluyla doğrudan gelen İranlılar ile diğer yabancı ülke vatandaşları ise havalimanı sınır kapılarından saat 20.00’den itibaren Türkiye’ye alınmayacak.
 • 05
  Seferler iptal edildi
  Budo bugün yapılması planlanan bazı severlerin hava muhalefeti nedeniyle iptal edildiğini duyurdu.