18° Parçalı bulutlu
 • EURO
 • DOLAR

Yeşil Alanlar Yaza Hazırlanıyor

İnegöl Belediyesi, şehirde bulunan yeşil alanları yaza hazırlamak için çalışmalara başladı.
GENEL - Mayıs 7, 2020 2:12 pm A A

Bir yandan koronavirüs salgınıyla mücadele ederken bir yandan da rutin çalışmalarını sürdüren İnegöl Belediyesi, yaz hazırlıklarının startını verdi. Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehirdeki yeşil alanları yaza hazırlamak için çalışmalara başladı.

İlkbaharın gelmesiyle birlikte İnegöl Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri sahaya indi. Sorumluluğu İnegöl Belediyesinde olan yeşil alanlarda gerekli bakımlar yapılmaya başladı. Bu alanlarda gübreleme, çim biçme, yabani ot biçimi, çapalama ve benzeri işlemler itinayla uygulanıyor. Refüjlerde, koruluk alanlarda, çocuk oyun alanları ve benzeri alanlarda yapılan çalışmayla şuanda covid-19 salgını nedeniyle kullanımı yasak olan bu bölgeler, yasakların kalkmasının ardından en güzel şekilde ilçe halkını karşılamak üzere hazırlanıyor.


Bu haber 1350 kez okundu.
GENEL - 2:12 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Beklenmeyen istifa !
  Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Besim Hacıoğulları, görevinden istifa etti.
 • 02
  Korkutan Deprem !
  Son depremler… Malatya’nın Hekimhan ilçesinde 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Hekimhan’da cuma günü 4 büyüklüğünde iki sarsıntı meydana gelmişti.
 • 03
  İnegöl’de ortalık karıştı !
  Gece saatlerinde Orhaniye Mahallesi Zürra Sokak içerisinde kavga olduğu , silahla ateş edildiği ve yaralan şahıs olduğu bilgisi üzerine emniyet ekipleri bölgeye geçti.
 • 04
  İnegöl Emniyetin’den şok operasyon !
  İnegöl Emniyet Müdürlüğü KOM Grup Amirliği ve Narkotik Grup Amirliği ekiplerince İnegöl Sokak Satıcılarını yakalamaya yönelik yapılan çalışmalarda Uyuşturucu Satışı Yaptığu tespit edilen A. K. isimli şahıs, Sinanbey Mahallesi Murat Caddesi üzerinde takip edildiği sırada Emniyet ekiplerini farkedince, elinde bulunan çantayı bırakıp kaçmaya başladı.
 • 05
  Bekçi alımı başvuruları başladı !
  Polis Akademisi Başkanlığı’nın yaptığı bekçi alımı duyurusunun ardından başvuru tarihleri de belli olmuştu. Bekçi alımı başvuruları başladı!