Sisli
 • EURO 6.46
 • DOLAR 5.78

Yılmaz Özeren Samsunspor’da

 3 dönem önce İnegölspor’da forma giyen Yılmaz Özeren, geçtiğimiz yıl şampiyon olarak 1. Lige yükselen Hatayspor’dan ayrılarak, 2.ligin iddialı takımı Samsunspor’a imzayı attı.
Manşet Haber - Aralık 28, 2018 10:05 pm A A

3 dönem önce İnegölspor forması giyen Yılmaz Özeren, İnegölspor’un rakibi Yılport Samsunspor’a transfer oldu. Geçtiğimiz yıl Hatayspor’da şampiyonluk yaşayan Özeren, bu yılda Samsunspor’da şampiyonluk yaşayıp 1.Lig yolunu tutmak istiyor.

Eşi ve çocuğuyla birlikte imza törenine katılan Yılmaz Özeren, “Samsunspor’a imza attığım için çok mutluyum. Çok büyük bir camiaya geldim. Bu büyük kulübe beni ve ailemi layık gördükleri için başkanımıza ve yöneticilere teşekkür ederim. Söz konusu Samsunspor ise lig ayırt etmeden buraya gelmek her futbolcunun isteğidir. Buraya başarılı olmaya geldim. Geçen sene de bir şampiyonluk yaşadım. İnşallah devamını burada gerçekleştireceğiz. Ben ilk defa bir kulüpte bu şekilde ailemle birlikte basının karşısına geçtim. Çünkü burada bir aile ortamı gördüm. Bu aile ortamını hissedince de ailemle birlikte Samsunspor’a imza atmak istedim” şeklinde konuştu.

Bu haber 720 kez okundu.
Manşet Haber - 10:05 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ekmekçi Ailesinin Acı günü
  İnegöl Belediyesi çalışanlarından, Belediye Başkanı makam şoförü, Adnan Ekmekçi’nin babası Mustafa Ekmekçi ( 70 ) dün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
 • 02
  İnegöl’de kırmızı alarm!
  İnegöl’de fabrika bacalarından çıkan zehirli dumanlar İnegöllülerin sağlığını olumsuz yönde etkiliyor.
 • 03
  2 doktor onlarca hasta
  İnegöl Devlet Hastanesi Dahiliye polikliniğinde 6 doktordan 4’ü izinli olunca en erken randevu tarihi ise 10 gün sonraya veriliyor.
 • 04
  Jandarmadan şok operasyon!
  Bursa’da jandarma komutanlığı tarafından yapılan operasyonda telefon kablosu çalan şahıslar yakalandı.
 • 05
  Köseoğlu ailesinin acı günü
  Aile Hayatını İyileştirme Derneği Başkanı Naci Köseoğlu’nun annesi hayatını kaybetti.