seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

YILMAZ’DAN ELEKTRİK VE DOĞALGAZ AÇIKLAMASI !

Malatya’da AK Parti Battalgazi İlçe Danışma Meclisi Toplantısı, AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz’ın katılımıyla gerçekleşti. Yılmaz, elektriği üretim maliyetinin yüzde 50’i daha düşük fiyata halka sunduklarını söyledi.
EKONOMİ - Mart 27, 2022 9:01 pm A A

AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz elektrik ve doğal gaz faturalarıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Isınma amaçlı kullanılan ve 100 birime mal edilen doğalgazı 5’te 1 fiyatına satıyoruz. Elektriği ise üretim maliyetinin yüzde 50’si daha düşük fiyata sunuyoruz.” dedi.

ELEKTRİK VE DOĞAL GAZ AÇIKLAMASI
Elektrik ve doğalgazda oluşan maliyet fiyatlarının artışlarının halka en az düzeyde yansıtılıp maliyetin önemli kısmını devletin üstlendiğini belirten Yılmaz, “Maruz kalınan kuraklık neticesinde hidroelektrik santrallerinde toplam elektrik içindeki üretim payı yüzde 30’un üstünden yüzde 20’nin altına düştü. Bu doğalgaz elektrik üretimini arttırdı elektrik üretim maliyetini de arttırdı. Söz konusu maliyet artışlarında vatandaşlarımıza en az düzeyde yansıtıp maliyetin önemli bir kısmını da devletimiz üstleniyor. Şu anda ısınma amaçlı kullanılan ve ülkemize 100 birime mal edilen doğalgazı 5’te 1 fiyatına yani 20 birime vatandaşımıza satıyoruz. Elektriği ise üretim maliyetinin yüzde 50’si daha düşük fiyata sunuyoruz” şeklinde konuştu.


Bu haber 350 kez okundu.
EKONOMİ - 9:01 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Belediyesi’nden Personellere Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
  İnegöl Belediyesi’nde Nisan ayında doğan 69 personel için sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile Kent Müzesinde bir araya gelerek pasta kesti. Ayrıca personellere hediye takdimi yapıldı.
 • 02
  Türk dünyası festivalde buluşuyor
  Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Bursa Kent Konseyi tarafından organize edilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın da desteklediği 5. Bursa Türk Dünyası Temalı Geleneksel El Sanatları Festivali, 11-15 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere (Merinos AKKM) açıyor.
 • 03
  Playland Eğlence Tırı İnegöl’de Çocuklarla Buluştu
  İnegöl’de Playland Sponsorluğunda İnegöl Belediyesi katkılarıyla Çocuk Festivali düzenlendi. Cerrah İlkokulu bahçesinde 05 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük çocuk festivali Playland Eğlence Tırında, çocuklar gönüllerince eğlendi.
 • 04
  Vergi Ödemelerinde Son Gün 31 Mayıs
  İnegöl Belediyesi; Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergisinin 1. taksitlerinin son ödeme gününün 31 Mayıs Salı olduğunu hatırlatarak mükelleflere çağrıda bulundu. Ödemeler belediyenin tüm ek hizmet binalarından tahsilat servislerine ve e-devlet ile e-belediye uygulamaları üzerinden online olarak yapılabiliyor.
 • 05
  İnegöl Hayvan Pazarı Kotra İhale Tarihi Belli Oldu !
  Kurban Bayramı öncesi İnegöl Belediyesi Hayvan Pazarının kotra ihale tarihi belli oldu. Belediye Başkanı Alper Taban, 18 Mayıs’ta yapılacak ihalede 140 adet büyükbaş ve 52 adet küçükbaş olmak üzere toplam 192 kotranın satışa çıkacağını duyurdu.